Skocz do zawartości

Życie zaczyna się po 40-stce?


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panie i Panowie, w tym roku stety/niestety stuknie mi czterdziecha. Do czerwca jeszcze trochę czasu, ale jakieś plany są. Niestety kolejnego Subaru do czerwca nie dam rady raczej kupić, więc czekam na propozycję zrzeczenia się jakiegoś GT-ka lub turbodziadka - żarcik :D

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów siedzi w temacie nietypowy prezent / niespodzianki i takie tam? Jako że jestem maniakiem symulatora ETS 2, ale nie posiadam brawa jazdy C+E, więc nasunęło mi się marzenie żeby spędzić dzień za kierownicą ciągnika siodłowego z naczepą, oczywiście na zamkniętym torze z instruktorem. W Gdańsku jest możliwość, ale tylko ciężarówką z przyczepą i nie ma ciągnika siodłowego z naczepą. W Warszawie jest wszystko co potrzebuję i dlatego pytam że może ktoś zna bliżej temat. Będę wdzięczny za info chociaż wiem, że termin kiepski, bo macie Plejady w tym czasie ;) Termin dokładnie w dniu urodziny tj. 17.06.2017 r.

pozdrawiam

krisu   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Mam już 3 Subaru na 40-ke tzn do 40-ki - od OBK H6, przez Buga na Foresterze SF skończywszy (póki co) :)

Na 50-kę może kupię takie jak miałem na torcie urodzinowym :biglol:

tort.thumb.jpg.527230e6d4ea03e967dd7a1b50c96af4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Siemek napisał:

i co udało się ?   Ciekawe czy po 40-stce miłość do marki SUBARU rośnie czy wręcz odwrotnie, he he, jakieś doświadczenia ? 

Rośnie jak sto pięćdziesiąt tj. po 50-tce :biglol: na razie pierwsze, ale na torcie już jest 300 KM :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sebastian32 napisał:

U mnie z okazji 40 byl brz.:)

 

Fajny prezent!

 

Ja tez sie zblizam do 40'ki i kupilem sobie starego 2-drzwiowego gruchota z rajdowym rodowodem (na 911 mnie nie stac ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę, że można cieszyć się życiem w każdym wieku. Patrzę na moich rodziców, którzy teraz mają dużo czasu na podróże i w przyszłości planuje robić to samo. Mogą w pełni zająć się sobą i są bardzo otwarci. Podziwiam osoby, którym wciąż się chce odkrywać nowe rzeczy, uczyć się i spędzać produktywnie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...