Skocz do zawartości

Zdjecie tapicerki SI MY 99


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze zdejmowaniem tapicerki drzwi w imprezie MY99? Chodzi mi o sposób wypięcia klamki i zdjęcia boków. Pytam, bo potrzebuje się tam dostać a nie chce czegoś pourywać? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze zdejmowaniem tapicerki drzwi w imprezie MY99? Chodzi mi o sposób wypięcia klamki i zdjęcia boków. Pytam, bo potrzebuje się tam dostać a nie chce czegoś pourywać? Dzięki za pomoc.

 

 

masz tutuaj, co prawda to instrukcja do lusterek, ale w polowie jest powiedziane jak zdemontowac drzwi..

 

http://www.northursalia.com/modifications/exterior/jdmmirrors/jdmmirrors.html

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwolę sobie odświerzyć ten temat.

Próbowałem zdjąć tapicerkę przednich lewych drzwi poodkręcałem wszystko poluźniłem i wysunąłem zapinki z zatrzasków, ale cos trzyma na wysokości podłokietnika.Odkreciłem tą śrubkę, ale trzyma coś wewnatrz. Co to może być? Zaznaczam ze drzwi sie troszkę różnią o tych opisanych w linku powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, Dzięki serdeczne.

 

Powiedz mi tylko jak najlepiej podważyć ten panel do sterowania szybami. Nie wiedziłem ze jest na wcisk a nie chce go połamać.

 

1.4 zdemontować plastik ze sterowaniem szybami (też najlepiej podważyć od strony zawiasów) - jest tylko na wcisk

 

Troszke nie czaje tych zawiasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi w 99% o zawiasy drzwiowe, czyli podważać należy od przedniej strony, tam gdzie się zaczyna podłokietnik, a następnie wysunąć w kierunku przodu. Jak już wyjmiesz, twym oczom powinien ukazać się wkręt, który należy odkręcić.

Życzę miłego rozbebeszania auta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, Dzięki serdeczne.

 

Powiedz mi tylko jak najlepiej podważyć ten panel do sterowania szybami. Nie wiedziłem ze jest na wcisk a nie chce go połamać.

 

1.4 zdemontować plastik ze sterowaniem szybami (też najlepiej podważyć od strony zawiasów) - jest tylko na wcisk

 

Troszke nie czaje tych zawiasów?

 

poco demotujesz panel sterowania szybami? wystarczy wtyczke z tyłu wypiac i zdejmujesz tapicerke z panelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poco demotujesz panel sterowania szybami? wystarczy wtyczke z tyłu wypiac i zdejmujesz tapicerke z panelem

 

po to bo z tego co pamiętam w GT'99 pod tym panelem jest śruba którą trzeba odkręcić żeby zdjąć tapicerkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poco demotujesz panel sterowania szybami? wystarczy wtyczke z tyłu wypiac i zdejmujesz tapicerke z panelem

 

po to bo z tego co pamiętam w GT'99 pod tym panelem jest śruba którą trzeba odkręcić żeby zdjąć tapicerkę

hmm dziwne w SI 93-96 sruby pod panelem nie ma, ale pewnie cos pozmieniali choc dziwne mi sie wydaje ze japonce cos takiego wymyslili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwne w SI 93-96 sruby pod panelem nie ma, ale pewnie cos pozmieniali choc dziwne mi sie wydaje ze japonce cos takiego wymyslili?

 

no wiesz - pytanie tak samo dobre jak to po co wymyślili przycisk "bright" ściemniający/rozjaśniający wyłącznie zegarek z godziną na desce rozdzielczej :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz - pytanie tak samo dobre jak to po co wymyślili przycisk "bright" ściemniający/rozjaśniający wyłącznie zegarek z godziną na desce rozdzielczej :?: :mrgreen:

Po to, by jak jeździsz w dzień na światłach mógł widzieć, która jest godzina :) Takiego patentu nie miałao CC a zegarek też się automatycznie przyciemniał po włączeniu świateł i był przez pół roku bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przycisk "bright"

No jest cudowny nie znam do tej pory osoby która by siedzac w aucie nie zapytała do czego on służy.Może było to celowe posunięcie tak dla jaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...