Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie można przetoczyć tarcze?


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

W mondeo żony skończyły się tylne klocki. Trochę dziwnie się ścierały i zostawiły na zewnętrznym obwodzie tarcz rant o szerokości około 5 mm. Tarcza ma jeszcze sporo mięska więc uznałem, że wystarczy je przetoczyć i będzie git. Zatem pytanie j/w.

Może znacie jakiś zakład który to dobrze zrobi, najlepiej jak będzie na terenie Pragi płd ale oczywiście inne dzielnice też wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przetaczałem u Janka Biernackiego na Ul. Chłodnej. Polecam.

 

a ja tego pana nie polecam. ostatnio zdarl ze mnie 120 zl za wymiane opon na felgach. nawet z warszawie mozna znalezc o polowe taniej i to wcale nie daleko od tamtego miejsca. ale moja wina, nie dogadalem sie o cene wczesniej.

 

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tego pana nie polecam. ostatnio zdarl ze mnie 120 zl za wymiane opon na felgach. nawet z warszawie mozna znalezc o polowe taniej...

Potwierdzam, np. we Włochach: 50zł od stalówek 60 - alusy.

A tylne tarcze toczył mi koleś w Miedzeszynie - jakieś 300m po prawej za Orlenem w stronę Otwocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana opon z wywazeniem to 60zl za kpl, gora 80zl

Co do toczenia tarcz to generalnie nie polecam, poniewaz czasami po przetoczeniu robia sie na powierzchni tarczy malutkie pecherzyki, ktore pod wplywem temperatury potrafia peczniec, a tym samym powierzchnia tarczy jest nierowna.Przypuszczam, ze chodzi o predkosc z jaka wiruje tarcza na tokarce.

Ja kiedys w swojej Hondzie iVT toczylem tarcze wiercone(Brembo Oro Racing) na samochodzie(w miejsce zacisku zaklada sie przyrzad z nozem tokarskim) i efekt byl zadowalajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...