Jump to content

kolo zapasowe impreza wrx

macias
 Share

Recommended Posts

cześć

Jak to jest z kołem zapasowym do WRX z hamulcami Brembo. Kupiłem dojazdówke 17" i pasuje tylko na tył. Są koła dojazdowe z rozstawem śrub 5x100 które wejdą na przednie zaciski?

Jasne że są,musisz szukać dojazdówki z STi bo to że ma średnicę 17'' nie oznacza że wejdzie na złote Brembo ;) Z tego co pamiętam Legacy też ma dojazdówkę 17'' i nie wejdzie na duży zacisk.

Jasne że są,musisz szukać dojazdówki z STi bo to że ma średnicę 17'' nie oznacza że wejdzie na złote Brembo ;) Z tego co pamiętam Legacy też ma dojazdówkę 17'' i nie wejdzie na duży zacisk.

Dobrze gada.

Dojazd na brembo musi z sti być .

Miałem stalówkę 16" i nie mieściła się nawet na tył. Kupiłem 17" wchodzi na tył a na przód nie. Więc powiedzcie mi jaka ma być ta 17-ka zeby weszłą na przód. No i mam do sprzedania 16-kę :)

• 2 weeks later...

rozumiem, że do GD 2007r. na złote brembo nie wejdzie też oryginalna stalówka 16" ?

przymierzyłem i lipa :)

Zobacz może jak odwrotnie ją przykręcisz to wyda. :P . Kiedyś byłem zmuszony do takiej rzeźby, tylko w innym samochodzie, ale generalnie radzę to traktować jak ostateczność.

• 1 month later...

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj. Standardowa, GTkowa dojazdówka 16" wejdzie na czterotłoczek WRX?