Skocz do zawartości

Wkladka Filtra KN do wolnossaka??


mausus

Rekomendowane odpowiedzi

k&n nie ale mam pipercrossa i dól jest lepszy. Jak ktoś wypisuje bzdury ze filtr seryjny jest lepszy to po co kupowac sti jak można kupic zwykły.

Producenci specjalnie wywalają duże pieniążki i sprzedają gporsze filtry sportowe.

W turbinach jest zupełnie inaczej.

Kupuj pipercrossa w ic za 60zł , kn drogi.

Pojezdzij i zobacz.

Seryjny dobry jest drozszy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Pajperkros", którego polecił Tomulus? Też zbiera syf?

 

Obecnie mam włożone coś kupione za 20-30zł w sklepie motoryzacyjnym (filtr firmy "Japanparts", co nie budzi mojego zaufania) - wyglądał niegorzej od tego, który siedział tam wcześniej, ale... warto w Pipercrossa zainwestować przy następnej wymianie?

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wkładkę K&N...Czy było czuć jakąś różnicę? pewnie tak- aczkolwiek nie wielką...Plus takiej wkładki taki, że jest wielorazowego użytku..tzn...czyści się ją pod bieżącą wodą a następnie impregnuje specjalnym olejkiem- zakłada i znowu można śmigać..Jeśli już to warto założyć dla samej świadomości, że coś się zrobiło dla wolnossaka...Nowego- bo niekoniecznie lepszego...Kto jak woli- Ja zmieniłem i nie żałowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k&n nie ale mam pipercrossa i dól jest lepszy. Jak ktoś wypisuje bzdury ze filtr seryjny jest lepszy to po co kupowac sti jak można kupic zwykły.

Producenci specjalnie wywalają duże pieniążki i sprzedają gporsze filtry sportowe.

W turbinach jest zupełnie inaczej.

Kupuj pipercrossa w ic za 60zł , kn drogi.

Pojezdzij i zobacz.

Seryjny dobry jest drozszy!!!!!

 

 

gdzie ten filtr mozna kupic?? jego sie tez czysci podbnie jak k&n??

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowałem gąbczasty filtr pipercrossa i nie zauważyłem żadnych problemów z przepuszczaniem syfu. Po 10kkm wkładka od strony wlotu była owszem uwalona jak to zwykle ale od strony przepustnicy nie było śladu zanieczyszczeń. Czyści się go normalnie pod bieżącą wodą wcześniej spryskując specjalnym sprajem do rozpuszczania zanieczyszczeń. Po wypłukaniu dać mu wyschnąć samoistnie a potem nasączać olejkiem w też w spraju. Uwaga na allegro bo zdarzają się podróbki. Ja będę tez zakładał do wolnego ssaka. Zestaw czyszczący w re5pekcie kaszutje około 50zł i starcza na co najmniej 4 czyszczenia (potem sprzedałem auto).

Widzę na allegro za około 95zł, a w InterCarsie niecałe 80zł.

Edytowane przez silverwagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...