Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamawiam śnieg, bo ostatnio ciągle po suchym zdjęcia robię, ewentualnie w deszczu, ale z drugiej strony w deszczu to oszczędnie bo mi się nie chce moknąć... :P Szykujcie więc zimówki, pamiętajcie tylko, że w Kielcach nie wolno na kolcu :D

 

Lista:

http://automobilklub...listalipiec.xls

 

 

irytuje mnie ten caly AK Kielce... najpierw nie mozna sie doprosic zeby przyjeli zgloszneie teraz nikt nie raczy odpowiedziec w sprawie maila dot. przepisania wpisowego z imprezy na ktorej nie bylem... :angry:

Edytowane przez Cysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja zamawiam śnieg, bo ostatnio ciągle po suchym zdjęcia robię, ewentualnie w deszczu, ale z drugiej strony w deszczu to oszczędnie bo mi się nie chce moknąć... :P Szykujcie więc zimówki, pamiętajcie tylko, że w Kielcach nie wolno na kolcu :D

 

Lista:

http://automobilklub...listalipiec.xls

 

 

irytuje mnie ten caly AK Kielce... najpierw nie mozna sie doprosic zeby przyjeli zgloszneie teraz nikt nie raczy odpowiedziec w sprawie maila dot. przepisania wpisowego z imprezy na ktorej nie bylem... :angry:

 

Nie wypowiadam się co do Twojej irytacji, bo nie jestem pracownikiem AK Kielce, jedynie działam przy OESach. :P

Odnośnie przepisania poczekaj cierpliwie na odpowiedź mailową. Z przepisywaniem nie wiem jak w końcu jest, ale w momencie w którym wiem, że to działało odbywało się na zasadzie podania w trakcie imprezy. Czyli padło Ci auto przed startem, pisałeś podanie, że prosisz o blebleble... Aktualnie nie abieram głosu bo to już nie jest sprawa biura imprezy. Co mogę poradzić? Na spokojnie podejdź do tematu, to będzie dobrze.

Edytowane przez Kwapcio23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam śnieg, bo ostatnio ciągle po suchym zdjęcia robię, ewentualnie w deszczu, ale z drugiej strony w deszczu to oszczędnie bo mi się nie chce moknąć... :P Szykujcie więc zimówki, pamiętajcie tylko, że w Kielcach nie wolno na kolcu :D

 

Lista:

http://automobilklub...listalipiec.xls

 

 

irytuje mnie ten caly AK Kielce... najpierw nie mozna sie doprosic zeby przyjeli zgloszneie teraz nikt nie raczy odpowiedziec w sprawie maila dot. przepisania wpisowego z imprezy na ktorej nie bylem... :angry:

 

Nie wypowiadam się co do Twojej irytacji, bo nie jestem pracownikiem AK Kielce, jedynie działam przy OESach. :P

Odnośnie przepisania poczekaj cierpliwie na odpowiedź mailową. Z przepisywaniem nie wiem jak w końcu jest, ale w momencie w którym wiem, że to działało odbywało się na zasadzie podania w trakcie imprezy. Czyli padło Ci auto przed startem, pisałeś podanie, że prosisz o blebleble... Aktualnie nie abieram głosu bo to już nie jest sprawa biura imprezy. Co mogę poradzić? Na spokojnie podejdź do tematu, to będzie dobrze.

 

 

 

udalo sie sprawe zalatwic takze do soboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było bardzo fajnie Nastepnym razem bez slicka sie nie wybieram. Niestety Brridgestone RE 050A nie nadaje sie na tor w kielcach :angry: Mimo to dzien był udany .

 

Gratulacje chłopaki i do zobaczenia. :)

Edytowane przez damianbyczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focie tu są http://automobilklub...uperoes_7_2013/

 

@@Kwapcio23, że tak się spytam, ja nie startowałem czy co?? :D

 

To prawda, miły słoneczny i jednak upalny dzień na torze, bo znów jestem opalony w okulary :D

 

@@Cysztof, lawetka i jej cichy sposób chowania najazdów rządzi! :lol:

Edytowane przez gpruszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, chciałeś Kwapcia obrazić podrzucając ten link jako galerię jego autorstwa? ;)

 

Focie tu są http://automobilklub...uperoes_7_2013/

 

@@Kwapcio23, że tak się spytam, ja nie startowałem czy co?? :D

 

:biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

 

Pancin bo się zawstydzę... :D

 

Tu na szybko jakieś pierwsze foty już mojego autorstwa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Cysztof, i faktycznie te ocieranie w tylnych nadkolach ;)

 

@@cybel, thx i tak jak Ci mówiłem, last lap 2:13:.. i jeszcze z 5 i ..... :thumbup:

 

Swoją drogą, auto Sebastiana (z którym walczyłem o te 2. miejsce) to poezja, coś pięknego w jakim stanie jest to type RA, norrrmalnie jakby zostało wyprodukowane nie 14 a ze 4 lata temu B)

 

Ja mam coś takiego, z całym moim rytuałem przedstartowym i nawet w trakcie jak okularki źle leżą :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...