Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Kwapcio23 w moim formularzu nie bylo zadne pole opisane wioec wypisalem na pale...

Na potwierdzeniu okazalo sie ze jade autem Civic Honda z adresem 602... i pojemnoscia WK28200...

 

Może wina przeglądarki? Wszystko ładnie widać.. Kierowca, pilot, dane samochodu, każde pole jest opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

korzystam z explorera...

w dodatku odrzucili moje zgloszenie :/

 

Spróbuj na innej przeglądarce, albo ewentualnie nawet innym komputerze, bo co do opisu pól i wyglądu to ogólnie jest wszystko ok, może czegoś nie dopracowali i właśnie z jakąś przeglądarką sobie nie radzi.

 

Zgłoszenie powinno wyglądać tak:

http://imageshack.us/a/img534/8127/edd5.jpg

 

Jeżeli nie dasz rady pisz na sport@automobilklub.pl i uzbrój się w cierpliwość bo z tego co wczoraj rozmawiałem to ten mail jest podobno bombardowany mailami od rana do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z explorera...

w dodatku odrzucili moje zgloszenie :/

 

Spróbuj na innej przeglądarce, albo ewentualnie nawet innym komputerze, bo co do opisu pól i wyglądu to ogólnie jest wszystko ok, może czegoś nie dopracowali i właśnie z jakąś przeglądarką sobie nie radzi.

 

Zgłoszenie powinno wyglądać tak:

http://imageshack.us...4/8127/edd5.jpg

 

Jeżeli nie dasz rady pisz na sport@automobilklub.pl i uzbrój się w cierpliwość bo z tego co wczoraj rozmawiałem to ten mail jest podobno bombardowany mailami od rana do wieczora.

 

napisalem na tego maila co mowisz i widze ze chyba ktos nie ma ochoty za bardzo rozwiazac mojego problemu :/

no nic - moze sie uda zanim limit miejsc zostanie wyczerpany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups sorka Kwapcio :)

 

Spoko loko, takie jaja były ostatnio z tymi stronami, zapisami itp, że ja mam informacje w miarę na bieżąco, ale i tak nie do końca wiem co i jak. ;)

Rozmawiałem dziś przez telefon z Panem z AK, który działa z listą, jakoś po 14 ma być dostępna.

Edytowane przez Kwapcio23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam śnieg, bo ostatnio ciągle po suchym zdjęcia robię, ewentualnie w deszczu, ale z drugiej strony w deszczu to oszczędnie bo mi się nie chce moknąć... :P Szykujcie więc zimówki, pamiętajcie tylko, że w Kielcach nie wolno na kolcu :D

 

Lista:

http://automobilklub.kielce.pl/userfiles/files/listalipiec.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Subaraków wygląda imponująco. ;)

Taaak , a i tak wygra EVO :) Jedyna szansa w Zapale ...chociaż wizualnie ten jego Lanos jakoś nie jedzie . Ale za to jest piękny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...