Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2013 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 912
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Hehe jestem jestem, musiałem ochłonąć :P;)

 

@@Kwapcio23, tak więc poproszę..

 

Nastepnym razem staje na ziemi :P

:D

 

Cóż, się udało się :)

 

Gratulacje dla Organizatorów za odcinek leśny! Piękny gładki przyczepny asflat, mega szeroko i bardzo szybko, ale strach znów powrócił.., dopiero w trzecim przejeździe odważyłem się iść prawie pełnym gwizdkiem :) Tor nabrał na nowo kolorów!

 

Gratki dla Piotrka i Grześka, znów w naszej markowej klasie się działo o 2. miejsce :)

Romuś, ciśniesz... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło jaka tu zacięta rozmowa! Nie poznaję tego forum... :huh:

 

Kilka zdjęć:

http://www.mkwapis.l...013-tor-kielce/

 

Pfffff wrzucil raptem jedno Subaru a tak to same Hondy... :biglol: :biglol:

 

Taaaa. Hondy same daje, bo to pieron jeden też hondziarz jest, co się dziwić... Z takimi nie pogaaadaaasz... Tylko te hondy i hondy.

 

 

 

Spoko, dam i subaraki w większej galerii na superoes.pl z resztą jak zawsze. :D To co jest teraz w galerii jako "SUPEROES 8/2013" to nie moje "zdjęcia" żeby nie było. :P

 

Specjalnie dla gpruszko podium nie było, bo rośnie z OESu na OES chyba, ja coraz bardziej się oddalam, a on mi i tak się w kadrze nie mieści, teraz został przechytrzony. :D Gratulacje oczywiście dla subaraków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie ale to na prawdę fuks :)

 

Romuś, z ptokami czy z autami ale dajesz rade, idziesz do przodu! :)

 

To co jest teraz w galerii jako "SUPEROES 8/2013" to nie moje "zdjęcia" żeby nie było.
Toż to rewelacyjne zdjęcia, przynajmniej na nich jestem Panie Michale... :angry::D:P

 

Hahha a to dlatego podium zabrali?!?!? :D Właśnie się dziwiłem bo miałem plan podpisać się tym pucharem na suficie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale drogi, czy jest szansa na deko większą galerię? ;)

 

Grzegorzu drogi jest, ale ostatnio ogólnie jestem w przysłowiowych czterech literach ogólnie z materiałem z wszelkich imprez, więc trzeba być cierpliwym. :D Teraz siedziałem nad zdjęciami z OESu, ale stwierdziłem, że oczy się zamykają, to tylko zobaczę czy mnie już nie objeżdżają na forach od łobuzów najgorszych, że tak długo i skończę jutro. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale drogi, czy jest szansa na deko większą galerię? ;)

 

Grzegorzu drogi jest, ale ostatnio ogólnie jestem w przysłowiowych czterech literach ogólnie z materiałem z wszelkich imprez, więc trzeba być cierpliwym. :D Teraz siedziałem nad zdjęciami z OESu, ale stwierdziłem, że oczy się zamykają, to tylko zobaczę czy mnie już nie objeżdżają na forach od łobuzów najgorszych, że tak długo i skończę jutro. :P

Skąd ja to znam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...