Skocz do zawartości

IMPREZA kombi


Adam SDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam prosbe..mam w planach zakup jakiegos dobrego autka które sie nie psuje / a autka made in Japan do takich należą : -) / Co sadzicie o pomyśle IMPREZA kombi?

Mam rodzinke , i takie autko potrzebne jest w rodzinie...wczasy , narty...Tylko czy nie za małe i paliwozerne ? Moze wersja 2,0 wolnossąca ? Może LEGACY OUTBACK tylko to już nie ta cena :-( I poza tym zdaje się zestaw car audio jest ma stałe założony :-( a ja bym jeszcze pofantazjował .... No i SUBARU to nie jest tuzinkowe autko. Patrzac na cenę/specyfikacją wyposażenie no to ciężko cos lepszego wymyslec :-)

Pomózcie , Wasze opinie sa badzo istotne.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęście, że dysponuję kombiwarem :D i muszę powiedzieć, iż zasadniczo pobieżnie rodzina 2+1 spokojnie się zmieści, narty, wakacj itp. Oczywiście nie oczekuj cudów, stada bernardynów nie przewieziesz :wink: chyba, że bardzo miniaturowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczególnie uciążliwe są moje małe dzieci na fotelikach, które notorycznie okopują mi tyły przednich siedzeń, tak że co jakiś czas ścieram z nich warstwy błota. Pytanie tylko czy w innych modelach nie jest podobnie. Czasem duża fura, bagażnik potężny a z tyłu miejsca dla pasażerów jak w maluchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.impreza kombi super ale jak masz dzieci a wybierasz sie na wakacje czy narty to duza trumna jest niezbedna.ale da rade sie zapakowac wlacznie z wozkim i psem.wczesiej mialem forestera i z miejscem bylo podobnie.bo jak wieziesz psa z tylu to i tak caly tyl jest dla burka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwesti skopanych siedzeń przez krasnale- w Foresterze mam skopane na maxa a jak wejdę w konflikt z młodzieżą i jest nerwowo to muszę kompromisowo tak się do przodu podsunąć,że ucisk kierownicy utrudnia oddychanie, w Legacy jest nieco lepiej- do kierownicy klatą nie dobijam w momentach krytycznych ale i tak fotele skopane są, w Mondeo choć miejsca z tyłu jak na mongolskim stepie fotele skopane też były- jak ktoś chce od tego uciec to proponuje zakup Ikarusa - dzieci wozic na ostatnim rzędzie siedzeń a pozostałe wymontować - może się uda. A w kwestii bagażnika to z dwójką dzieci bez problemu pakuje się na wakaje tak do Legasia jak i do Forestera - a pomyśleć,że jak były mniejsze to Mondeo kombi bywało za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę fakt, iż moja kobitka jest w ciąży, a o Subaru myślałem jeszcze dużo wcześniej, po przymiarce do poszczególnych modeli wybrałem Legacka kombi. Ogromny kufer i dużo miejsca z tyłu uspakajają mnie. Jeżeli chodzi o skopane siedzenia, skórka na fotelach sprawiają, że nie boję się nawet błota ;) Fakt faktem...i tak marzy mi się jakiś GieTek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas S.I. nazywana kombi wcale na kombi nie wygląda, w niemczech określają ją mianem sport kombi- bo niby przypomina, ale przeznaczenia nie spełnia.

Mam taką z 2001r., wg mnie zajebiscie ładnie sie prezentuje, ale serio, to bagażnika nie ma- dosłownie jak w golfie :wink:

Ma za to zajebiście rozplanowany bagażnik- schowków więcej niz w szfach z Ikei :mrgreen:

Proponuje Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...