Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni plecak Dakine Mission Photo w Polsce będzie mój :mrgreen::twisted::mrgreen: .

Więcej takich nie będzie :roll: .

 

A ja myślałem, że ten ostatni był mój :mrgreen:. Ale jesteś zuch dziewczyna, że dałaś radę i jeszcze jakiś wykopałaś 8).

 

Ja podejrzewam, że kolejne się pojawią, ale... o cenie według aktualnego kursu dolara :twisted:. Jeśli w US and A ten plecak kosztuje 140 USD, to samo to daje - nawet przy kursie 3.5 (wczoraj był 3.78) daje 490 PLN, czyli w Polsce co najmniej 150% tego :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuch dziewczyna

 

Przemeq, to już drugi raz, jak mi to mówisz, chyba w to uwierzę :wink: .

 

Być może się jeszcze pojawią, chyba źle się wyraziłam, to jest ostatni w tej chwili w PL i jest w Sopocie na Monciaku i czeka na mnie :cool: .

 

Rozmarzyłam się... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, powinieneś być lepszym kolegą i mi go załatwić ze zniżką :razz:
jak stać Cię było na Apal'a to i na plecak by było :razz:
to jest ostatni w tej chwili w PL i jest w Sopocie na Monciaku i czeka na mnie
pewnie gdybym się postarał to jeszcze jakiś bym znalazł :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, fajne swiatelko na trzeciej fotce.

 

Ja w ogole teraz zastanawiam sie nad jakims statywem.Najlepiej takim do 400zl i max obciazeniem przynajmniej 4-5kg.Macie jakies pomysly :smile: ?

Velbon sherpa 600r - niewiele ponad 300zł

Goldphoto - w podobnej cenie, podróba manfrotto, cięższy, ale fatalnie wykonany.

Manfrotto - taki na 4-5kg to nie w tej cenie :mrgreen:

 

Ja mam w.w. velbona i poza głowicą która przy tele jest troche za mało dokładna jestem zadowolony - lekki, a 70-200/2,8 i body z gripem spokojnie utrzymuje. I nóżki ma fajnie rozkładane, i w ogóle polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja glownie bede uzywal z krotszymi szklami, ale jakbym chcial podpiac 300/2.8 to tez fajnie jakby taki statyw wytrzymal.

 

Goldphoto odpada...mialem monopoda tej firmy i mi sie rozpadl dosyc szybko.

 

Musze pomyslec nad tym Velbonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, a co Ty tak wpadasz po nocy raz na miesiąc na forum i znikasz?

A, bo ja pijok jestem ;).

 

Velbon sherpa 600r

Posiadam takowy - jest bardzo fajny, ma pokrowiec, tylko troche dziwny ma mechanizm blokowania nog.

Zakupilem do tego kulowa glowice Manfrotto i jest bajka ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, fajne swiatelko na trzeciej fotce.

 

Ja w ogole teraz zastanawiam sie nad jakims statywem.Najlepiej takim do 400zl i max obciazeniem przynajmniej 4-5kg.Macie jakies pomysly :smile: ?

Velbon sherpa 600r - niewiele ponad 300zł

 

Ja takze polecam velbona, posiadam sherpe 600r i jest super, dodatkowo mozesz zamocowac glowice do gory nogami i robic makro ladne, lub jakies inne zdjecie z poziomu ziemi.

 

Edit, ale walnalem byka w gorach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, fajne swiatelko na trzeciej fotce.

 

Ja w ogole teraz zastanawiam sie nad jakims statywem.Najlepiej takim do 400zl i max obciazeniem przynajmniej 4-5kg.Macie jakies pomysly :smile: ?

Velbon sherpa 600r - niewiele ponad 300zł

 

Ja takze polecam velbona, posiadam sherpe 600r i jest super, dodatkowo mozesz zamocowac glowice do gury nogami i robic makro ladne, lub jakies inne zdjecie z poziomu ziemi.

 

Posumowując:

bierz 600r, a jak sie okaże że głowica nie daje rady albo sie wyrobiła to sobie dokupisz 3d manfrotto. Bo nogi i system mocowania głowicy ma sherpa nawet ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to ja chyba też nabędę, bo co jakiś znalazłem, to musiałbym się zastanowić nad sprzedażą Forestera, albo też wystawić siebie samego na aukcji jak Michael :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Mar 03, 2009 6:49 pm ]

a ktoś jest w stanie mi powiedzieć czym się różni wersja 600 od 600R? bo nic nie mogę znaleźć na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, fajne swiatelko na trzeciej fotce.

 

jak tylko zauwazyłem wychodzace zza chmurki słoneczko od razu poleciałem w okolicę tej kałuży. Niestety miałem nie za fajny obiektyw, normalnie używam Pentacona 300mm, tu była 200, trochę ciemnejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...