Skocz do zawartości

Rozmowy fotograficzne


Chloru

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mam pytanie, czy ktoś próbował na jakimś tablecie obrabiać wstępnie zdjęcia?

Nie zawsze mogę zabrać laptopa z kablem, myszką etc.

I się zastanawiam nad jakimś mniejszym miedium, którym dam radę wrzucić foty do neta.

W ostateczności mógłbym kupić przejściówkę do iphona i ładować bezpośrednio z telefonu (ale tu obróbka będzie ciężka)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na tablecie to mozna co najwyzej odcedzic to co jest do natychniastowego wykasowania......

 

Nabylem WG-3 GPS..... od dawna potrzebowalem czegos w TEREN.

Troche tak dziwnie, no dobra, za biedny jestem by zabierac dorobek zycia na wodne wariacje...

 

Kurcze, brak odzielnej ladowarki jest irytujacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Chcialbym kupic dziewczynie aparat fotograficzny - lustrzanke cyfrowa z mozliwoscia zmiany obiektywow. Ciut ambitniejszy, ale tez bez przesady. Cena najchetniej ok.1000pln, ale jak trzeba to doloze 500pln. Pomozecie?

W miarę w granicach Twoich założeń finansowych http://allegro.pl/canon-eos-600d-18-55-is-ii-darmowa-wysylka-i4618370974.html

Na początek spokojnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcialbym kupic dziewczynie aparat fotograficzny - lustrzanke cyfrowa z mozliwoscia zmiany obiektywow. Ciut ambitniejszy, ale tez bez przesady. Cena najchetniej ok.1000pln, ale jak trzeba to doloze 500pln. Pomozecie?

W miarę w granicach Twoich założeń finansowych http://allegro.pl/canon-eos-600d-18-55-is-ii-darmowa-wysylka-i4618370974.html

Na początek spokojnie wystarczy.

 

 

Popieram :)

 

Obiektyw trochę lipa ,ale na początek może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcialbym kupic dziewczynie aparat fotograficzny - lustrzanke cyfrowa z mozliwoscia zmiany obiektywow. Ciut ambitniejszy, ale tez bez przesady. Cena najchetniej ok.1000pln, ale jak trzeba to doloze 500pln. Pomozecie?

W miarę w granicach Twoich założeń finansowych http://allegro.pl/canon-eos-600d-18-55-is-ii-darmowa-wysylka-i4618370974.html

Na początek spokojnie wystarczy.

 

 

 

:ok:

 

lub http://allegro.pl/nikon-d3000-nikkor-18-55-vr-kit-4gb-torba-zestaw-i4616919484.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo, jak szybko dostalem odpowiedz! ekstra i dzieki! :)

A moze jest cos bardziej kompaktowego? Czesto podrozujemy z plecakiem, a tam kazdy kg sie liczy :/

Orlen, dawaj nowki sztuki, bo uzywki na prezent nie podaruje :P:lol:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrzanka ma to do siebie, że niestety zajmuje miejsce, waży zawsze za dużo, szczególnie w damskim plecaku, obiektywów kilka by się przydało mieć ... i robi się z tego całkiem spory plecak ;)

 

Tak że powodzenia w wyborze i decyzji życzę :)

Obecnie jest na rynku sporo mniejszych aparatów, które robią dobre zdjęcia, ja dzisiaj na lustrzankę bym się nie zdecydowała.

 

BTW, ja akurat mam Nikona ...  i obiektyw mam chyba cięższy od body ;)

Canon robi lżejsze obiektywy, porównywałam kiedyś z kolegą, który używa Canona i była spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ktory jest lzejszy? :)

 

Jeden karabin ;)

Dobra pucha musi ważyć.

Ten Canonowski OEM chyba trochę lżejszy,ja wytrzymałem ok. miesiąca i na spacerzooma kupiłem to

 

1684_18_135.jpg

 

i dopiero byłem zadowolony :biglol:

 

 

 

Jak dla mnie kieszonkowy aparat to mój HTC,a jak chcę coś naprawdę sfotografować to Canon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlen, wlasnie czegos takiego mniej wiecej szukam- dzieki :)

Stachu, ja wiem, ze dobre lustrzanki musza wazyc, ale ja szukam jakiegos kompromisu ;)

Aga, a co bys teraz wybrala?

 

W ogole ktore obecnie firmy robia dobrej jakosci sprzet? Juz ustalilismy, ze Nikon i Canon. A co np. z Sony czy Samsungiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, a co bys teraz wybrala?

 

Nie mam pojęcia, nawet kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale targam tego nikona ze sobą mimo wszystko :huh:

 

Ja mam D90 i tylko jeden obiektyw, 18-200 ... który jest niby fajnym "spacerzoomem" ...a jak wiadomo jak coś jest do wszystkiego... ;)

Waży to w cholerę za dużo, mam co prawda profi plecak do tego (nawet dwa :mrgreen: ) ... ale nie używam tych plecaków ;)

Przydałoby mi się jeszcze kilka obiektywów, co najmniej ze dwa, ale jak se pomyślę o targaniu tego to wolę se kupić buty albo inne bardziej potrzebne rzeczy zamiast obiektywów;)

O statywie, lampie i tego typu gadżetach nie wspominam :mrgreen:

 

Lustrzanka ma przy tym dużo niezaprzeczalnych zalet, ale jak ktoś się nie bawi w obróbkę zdjęć to to chyba przerost formy nad treścią. Mam znajomą, która dużo podróżuje i robi zdjęcia, obrabia je w fotoszopie i sprzedaje ... w takiej sytuacji to ma sens.

 

No ale co kto lubi, to tylko moje zdanie :)

 

Poza tym, że pojadę oczywistą oczywistością, to nie aparat robi zdjęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...