Skocz do zawartości

filtr oleju i powietrza


batman

Rekomendowane odpowiedzi

Powinny. W temacie filtrów chyba nie ma różnic między wersjami. Logistyka i tak jest skomplikowana - oryginalny przyjeżdża do ASO z Kanady. Przynajmniej tak na puszcze nadrukowali ;)

 

A do Kanady pewnie z Chin lub polski , z firmy WIX , która jak jest właścicielem m.in. Filtrona polskiego itp. Itd :)

 

Jak pamietam , jest tylko 5 producentów papierów do filtrów na świecie :) a niby firm pewnie z 300 które produkują filtry , ważne jest aby jakość nię była chińska ...... Knecht akurat jest rewelacyjny , jeśli chodzi o jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knecht akurat jest rewelacyjny , jeśli chodzi o jakość :)

 

a z czystej ciekawości jakiego filtra byś nie polecał ? Ostatnio założyłem filtrona bo nie było nic w okolicy pod ręką.

Dziwi mnie jeszcze sama wielkość puszki... raz kupuję filtr mały a raz duży... ma to jakieś znaczenie ? Na mój rozum do większy filtr raczej lepiej filtruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To I ja sie podepne... Czy do seryjnego weź bug jest sens ładować pieniądze w jakieś k&n, pippercrossy czy cosworthy czy to przerost formy nad treścią i wystarczy zwykły filtr powietrza? Chętnie przygarnę linka do ebaya co było by ok. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To I ja sie podepne... Czy do seryjnego weź bug jest sens ładować pieniądze w jakieś k&n, pippercrossy czy cosworthy czy to przerost formy nad treścią i wystarczy zwykły filtr powietrza? Chętnie przygarnę linka do ebaya co było by ok. Pozdrawiam

Jak chcesz to możesz zrobić test i przejechać się w ogóle bez filtra puszce i potem ze zwykłym dobrej jakości filtrem. Sam ocenisz czy warto. Według mojej dupohamowni to niema w ogóle żadnych zmian jeśli chodzi o osiągi. Imprezy turbo mają dobry dolot i nie warto ryzykować i zakładać filtr który ma mniejszy opor przepływu kosztem jakości filtrowania. Takie jest moje zdanie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...