Jump to content

filtr oleju i powietrza

batman
 Share

Recommended Posts

Powinny. W temacie filtrów chyba nie ma różnic między wersjami. Logistyka i tak jest skomplikowana - oryginalny przyjeżdża do ASO z Kanady. Przynajmniej tak na puszcze nadrukowali ;)

A do Kanady pewnie z Chin lub polski , z firmy WIX , która jak jest właścicielem m.in. Filtrona polskiego itp. Itd :)

Jak pamietam , jest tylko 5 producentów papierów do filtrów na świecie :) a niby firm pewnie z 300 które produkują filtry , ważne jest aby jakość nię była chińska ...... Knecht akurat jest rewelacyjny , jeśli chodzi o jakość :)

Knecht akurat jest rewelacyjny , jeśli chodzi o jakość :)

a z czystej ciekawości jakiego filtra byś nie polecał ? Ostatnio założyłem filtrona bo nie było nic w okolicy pod ręką.

Dziwi mnie jeszcze sama wielkość puszki... raz kupuję filtr mały a raz duży... ma to jakieś znaczenie ? Na mój rozum do większy filtr raczej lepiej filtruje...

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To I ja sie podepne... Czy do seryjnego weź bug jest sens ładować pieniądze w jakieś k&n, pippercrossy czy cosworthy czy to przerost formy nad treścią i wystarczy zwykły filtr powietrza? Chętnie przygarnę linka do ebaya co było by ok. Pozdrawiam

To I ja sie podepne... Czy do seryjnego weź bug jest sens ładować pieniądze w jakieś k&n, pippercrossy czy cosworthy czy to przerost formy nad treścią i wystarczy zwykły filtr powietrza? Chętnie przygarnę linka do ebaya co było by ok. Pozdrawiam

Jak chcesz to możesz zrobić test i przejechać się w ogóle bez filtra puszce i potem ze zwykłym dobrej jakości filtrem. Sam ocenisz czy warto. Według mojej dupohamowni to niema w ogóle żadnych zmian jeśli chodzi o osiągi. Imprezy turbo mają dobry dolot i nie warto ryzykować i zakładać filtr który ma mniejszy opor przepływu kosztem jakości filtrowania. Takie jest moje zdanie

• Upvote 1