Skocz do zawartości

Wypasiony Forek


marhof

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

przypadkiem znalazłem na youtube bardzo fajny i ciekawy (moim zdaniem) filmik o Foresterze II generacji (od naszyh greckich braci :) ). Jest tego cała masa na yt ale ten moim zdaniem zasługuje na szczególną uwagę dlatego zdecydowałem się nim podzielic na forum. Jestem w szoku co ten samochód potrafi (nawet pomijając modyfikacje jakie zostały przeprowadzone).

 

 

Dla mnie najlepsze jest to co dzieje się od 13:30 minuty. Nie wiem ilu centymetrowa warstwa śniegu, ale widok wleczonej skody, pokonanej terenówki a później przejazd na torze robi wrażenie (to w końcu cały czas to samo auto). Wielki szacun dla ludzi z FHI... Miłego oglądania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze jest to co dzieje się od 13:30 minuty. Nie wiem ilu centymetrowa warstwa śniegu, ale widok wleczonej skody, pokonanej terenówki a później przejazd na torze robi wrażenie (to w końcu cały czas to samo auto). Wielki szacun dla ludzi z FHI...

Z oryginalnego Forestera to zostało pewno tylko nadwozie ;).

 

Wystarczy poczytać komentarze właściciela: 380-510 HP, DCCD, 6MT itd :). Szczególnie wielki szacunek dla właściciela, który miał wenę twórczą aby takiego potForka zbudować (a w Grecji kryzys przecież).

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że DCCD i 6MT to w wersji STI standard (gdzieś tam plakietkę z przodu widziałem), no ale 510 KM o_O Zastanawia mnie jak takie modyfikacje wpływają na "dzielność" terenową Forka, ale z tego filmiku wynika, że nie jest źle... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszycie, jaki ma pięknie rasowy dźwięk wydechu. Kiedyś byłem tak zafascynowany tym dźwiękiem, że napisałem do Stolis (bo tak ten gość się nazywa ) co to jest za wydech ?

I wiecie co , jest to już nieprodukowany dedykowany do Forestera 3" Cobb . Ach, miód dla moich uszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...