Jump to content

Wypasiony Forek

marhof
 Share

Recommended Posts

Hej,

przypadkiem znalazłem na youtube bardzo fajny i ciekawy (moim zdaniem) filmik o Foresterze II generacji (od naszyh greckich braci :) ). Jest tego cała masa na yt ale ten moim zdaniem zasługuje na szczególną uwagę dlatego zdecydowałem się nim podzielic na forum. Jestem w szoku co ten samochód potrafi (nawet pomijając modyfikacje jakie zostały przeprowadzone).

Dla mnie najlepsze jest to co dzieje się od 13:30 minuty. Nie wiem ilu centymetrowa warstwa śniegu, ale widok wleczonej skody, pokonanej terenówki a później przejazd na torze robi wrażenie (to w końcu cały czas to samo auto). Wielki szacun dla ludzi z FHI... Miłego oglądania!

Dla mnie najlepsze jest to co dzieje się od 13:30 minuty. Nie wiem ilu centymetrowa warstwa śniegu, ale widok wleczonej skody, pokonanej terenówki a później przejazd na torze robi wrażenie (to w końcu cały czas to samo auto). Wielki szacun dla ludzi z FHI...

Z oryginalnego Forestera to zostało pewno tylko nadwozie ;).

Wystarczy poczytać komentarze właściciela: 380-510 HP, DCCD, 6MT itd :). Szczególnie wielki szacunek dla właściciela, który miał wenę twórczą aby takiego potForka zbudować (a w Grecji kryzys przecież).

Edited by subleo

Myślałem, że DCCD i 6MT to w wersji STI standard (gdzieś tam plakietkę z przodu widziałem), no ale 510 KM o_O Zastanawia mnie jak takie modyfikacje wpływają na "dzielność" terenową Forka, ale z tego filmiku wynika, że nie jest źle... :)

A słyszycie, jaki ma pięknie rasowy dźwięk wydechu. Kiedyś byłem tak zafascynowany tym dźwiękiem, że napisałem do Stolis (bo tak ten gość się nazywa ) co to jest za wydech ?

I wiecie co , jest to już nieprodukowany dedykowany do Forestera 3" Cobb . Ach, miód dla moich uszu :)