Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje że dziś zimno, pada i ogólnie słabo. Ale za to kolega kupił sobie fajną imprezkę :) 2.0 165km w automacie nawet fajnie się odpycha, oczywiście do dziada nie ma podejścia ale na co dzień byłaby nawet lepsza do jazdy.

 

Tylko zauważyłem problem - brak ciśnienia w układzie chłodzenia, w ogóle nic nie ma - od razu po zgaszeniu silnika otworzyłem korek i nie uleciało nic. A do tego lecą bąbelki do wyrównawczego. W UPG wątpię bo spaliny raczej by ciśnienie podnosiły, a nie zmniejszały. Widocznych nieszczelności brak - korek wymieniłem na mój działający i było to samo. Wentylator na postoju włącza się co parę minut na chwilę co uważam za normę. Więc co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elmo napisał:

Jakbyś nie wiedziała. Kompletne OEM + łożysko koła zamachowego i uszczelniacz wału = 1,5k. Reszta to robocizna.

2,5+1,5 :mrgreen: drogo ;) ... oraz wiem, czekam na wyrok w mojej sprawie :mellow:

 

Ciekawe, ile u mnie wyjdzie. Póki co jeżdżę komunikacją miejską :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siara76 napisał:

Na urlopie wyskoczył czek i miga cruse:evil2: z tempomatu coś poważnego czy wrócę do domu 400km!?

Wrócisz zawsze wracają pytanie tylko kiedy -_-. Spokojnie do Wigilii dużo czasu, a jak spóźnisz się skarpety wytrzymają no chyba, że masz mole :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świeci się check engine to tempomat nie działa i """"miga cruse""". Musisz sprawdzić kod błędu bo może np: sonda lambda padła. 

5 minut temu, siara76 napisał:

Tymczasem na.ukojenie nerwów i zmeczenia ....:clinking-glasses:

IMG_20180827_192409.jpg

Dobra poznałem po stole to Wąchock :dance:

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...