Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Aga napisał:

Chyba Ci sugeruje, że potrzebuje nowy rower :twisted:

 Ma rower GT z aluminiową ramą który kosztował krocie :P. Mój ma chyba z 20 lat ale ma złote dodatki :D

Po prostu chciała dojeżdżać do pracy rowerem a nie kisić się w klimatyzowanym pomykaczu :P.  Problem taki, że chciała dobrze ale zabezpieczeniem za 5 zł nie uchroni roweru od kradzieży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo podoba mi się żeby Moja Kobieta dojeżdżała rowerem do pracy. Zawsze jak jeździmy to wybieram drogi rowerowe, lasy, parki itp nawet jedziemy na około żeby nie jechać po ulicy. Nie chciałbym odwiedzać jej w szpitalu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, llkuba napisał:

Najlepsze są prawo skręty gdzie czasem nie widać rowerzysty który jedzie prosto jak skręcamy :huh:

To jest nic, już się przyzwyczaiłam, że pojawiają się znikąd ... oni tu potrafią po trzypasmówce jechać środkowym i lewym pasem ;) a ścieżka rowerowa obok. No ale ścieżka jest dla nich za wolna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Aga napisał:

To jest nic, już się przyzwyczaiłam, że pojawiają się znikąd ... oni tu potrafią po trzypasmówce jechać środkowym i lewym pasem ;) a ścieżka rowerowa obok. No ale ścieżka jest dla nich za wolna ...

Spotkałem się, że na  dwupasmówce mistrz jechał ale grzecznie poinformowałem Pana ... . Ostatnio jak wracaliśmy z naszej działeczki to Pani zamiast jechać poboczem jechała metr od lini po drodze krajowej i wtedy Moja Kobieta nie wytrzymała otworzyła okno i krzykła "Ku**a poboczem !!!" aż zdziwiłem się, że takie słowa zna :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, llkuba napisał:

Kurka ;)

To po co te kropki? Taki wpis jest niezgodny z regulaminem The Forum.

 

Sezon na produkcję magistrów w pełni, dziś kolejna partia z mojej puli poszła w świat ;)

A tymczasem truskawki ... dżem czy lody? A może sorbety??? Co robić, drogie Bravo... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

A tymczasem truskawki ... dżem czy lody? A może sorbety??? Co robić, drogie Bravo... :rolleyes:

 

Gdyby coś ode mnie chociaż trochę zależało, z powyższych sympatyczności wybrałbym lody :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, llkuba napisał:

 Gdzie ? :P :OO:

 

 

Par.3pkt.3a.

 

5 godzin temu, B-52 napisał:

 

Gdyby coś ode mnie chociaż trochę zależało, z powyższych sympatyczności wybrałbym lody :) 

Dobrze byś wybrał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś wyjście ;) a wyobraź sobie, że na PP Promotor usadził mojego kumpla i powiedział " Ja Pana widzę na wcześniejszym semestrze" 

I na przed ostatnim semestrze przedmiotu Praca Dyplomowa kumpel wyleciał bo za brakło mu pkt (ten przedmiot miał tyle) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam o tym, że można się nie obronić. Bywają takie przypadki.

 

Wychodzę jednak z założenia, że jeżeli dopuszczam studenta do etapu drukowania pracy i złożenia jej w dziekanacie, to biorę za tę decyzję odpowiedzialność. 

 

Negatywna ocena z przedmiotu praca dyplomowa to powtarzanie semestru, żeby dotrzeć na obronę pracy trzeba mieć z tego pozytywną ocenę, tak że Twój kolega nie bronił się jeszcze jak to usłyszał ;)

U nas ocena z pracy dyplomowej jest na ostatnim semestrze, wcześniej są oceny tylko z seminarium dyplomowego.

 

Mam też takie osoby, które z góry założyły, że chcą się bronić we wrześniu. Czy zdążą? Pojęcia nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...