Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@elmo jak tam Twoja kariera w TV? Urodziwa Pani z telewizji odezwała się do Ciebie, czy też wykazała resztki rozsądku (resztki, bo kto normalny wchodzi na The Forum) i zawzięcie milczy, pomimo monitów ze strony Bombowego Bartka?

 

Melduję, że skończyłem pisanie claima - jeżeli wszystko będzie po mojej myśli, to za jakieś 2-3 lata mój obecny pracodawca powinien nieźle się wzbogacić :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sluf napisał:

@elmo jak tam Twoja kariera w TV? Urodziwa Pani z telewizji odezwała się do Ciebie, czy też wykazała resztki rozsądku (resztki, bo kto normalny wchodzi na The Forum) i zawzięcie milczy, pomimo monitów ze strony Bombowego Bartka?

Zapadła się pod ziemie. A już zacząłem trenować w drodze do pracy.

 

pz7mwdbwbcuihlcii3j4.jpg

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że mamy z dzidziusiem wolną chatę. Słuchamy se ostatniego Cradle of Filth, a w zasadzie słucham bo dzidziuś nie dał rady i usnął ;). Dźwięki są fajne, polecam :).

 

Mój ulubiony stary forester znowu popsuty i zaczyna mnie to poważnie niepokoić, niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, B-52 napisał:

Mój ulubiony stary forester znowu popsuty

 

Jak to jest, że naprawdę stary Forek jeździ bez psucia się już dwudziesty rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, B-52 napisał:

Zawsze zapraszam

Dziękuję, może kiedyś uda mi się trafić w te, jakże urokliwe okolice :)

 

3 minuty temu, elmo napisał:

Ja za to dzielnie realizuję się zawodowo. RK dziś mi rozbił trochę dzień ;)

Przynajmniej masz jakąś chociażby częściowo mającą pokrycie w rzeczywistości wymówkę tłumaczącą, dlaczego całe dnie spędzasz w swoim przekozackim fotelu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sluf napisał:

Przynajmniej masz jakąś chociażby częściowo mającą pokrycie w rzeczywistości wymówkę tłumaczącą, dlaczego całe dnie spędzasz w swoim przekozackim fotelu ;)

W piątek przyjeżdża mi przekozackie łóżko i teraz nie wiem, jak ja to wszystko pogodzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

W piątek przyjeżdża mi przekozackie łóżko i teraz nie wiem, jak ja to wszystko pogodzę :P

Sekrety Twojej alkowy niech sekretami pozostaną - bo mi jeszcze sekretarka na wieść o tymże przekozackim łóżku do Warszawy wyemigruje :P

 

btw. już wiem, jakie to przekozackie łóżko:

e643c7921ba356492cc9680477a94d33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Dokładnie takie. Sekretarkę oczywiście zapraszam :D

 

Melduję, że moja sekretarka nie jest karlicą, czy jak też to teraz należy określać, osobą z deficytem wzrostu ;) Zatem raczej się bidula do tego łóżka nie zmieści :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rafaelo napisał:

wróciłem z wieczornej orzeźwiającej kąpieli w Jeziorze

A ja melduję, że hipotermia objawia się raczej otępieniem i spowolnieniem funkcji życiowych, zatem kąpiel w jeziorze (albo i Jeziorze) raczej za orzeźwiającą uchodzić nie powinna, no chyba, że kąpałeś się na ten przykład w sierpniu, ale dopiero teraz wróciłeś, aby o tym zameldować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elmo napisał:

Dokładnie takie. Sekretarkę oczywiście zapraszam :D

Prędzej ja do Ciebie zajrzę za dwa tygodnie, tym bardziej że na piechotę mam 500 m, o ile będziesz w biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Guliwer napisał:

o ile będziesz w biurze

To jest akurat niemalże pewne ;) Chodzą słuchy, że Elmo na biurku obok zdjęcia Panny Piggy ma zdjęcie swojego domu, coby nie zapomniał, jak on (ten dom, czy też mieszkanie, znaczy się) wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Skończyłem :) Teraz tylko Piggy musi mnie dowieźć do domu.

Oho, czyżby miała funkcję autopilota? Fiu, fiu ;) Melduję, że również czas na mnie - trzeba zobaczyć, czy moja żona najżońsza sama w łóżku - jak mawiał bowiem towarzysz Stalin - kontrola najwyższą formą zaufania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...