Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

mieszkasz niemalże na Kresach Wschodnich,

 

Uprzedzam, że to może być przesąd.

Znam takiego jednego podłego złośliwca, który np. mówi o Warszawie, że to takie duże, brzydkie miasto, 200 km na południowy wschód od Olsztyna ;). Żeby nie było, z tym że jest brzydkie ani trochę się nie zgadzam, ale określenia pierwsze i trzecie, to twarde fakty, co by nie mówić.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może mówić? ;)

to akurat zwykle* u niewiasty jest zaletą

 

*nie dotyczy naszych forumowiczek (a zwłaszcza moderatorni) oraz mojej cudownej małżonki

@@mahu, bo krówki trzeba dawać tylko w nagrodę za dobre zachowanie...tak jakbyś uczył szczeniaczka ;)  

czy Twoja psina nie ma problemu z nadwagą od tej całej nauki? bo, że uwielbia ciastka to już wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@elmo, Twoje estetyczne posty mi się nie wyświetlają :( (i martwi mnie słowo "tran" w opisie pliku - może to i lepiej, że się nie otwierają)

Tu masz link bezpośredni: https://treatsmagazine.com/georgia-sumner-by-kesler-tran/?mc_cid=4043be716c&mc_eid=c3e98c4f81

 

linka blokuje mi firmowy firewall :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@@elmo, Twoje estetyczne posty mi się nie wyświetlają :( (i martwi mnie słowo "tran" w opisie pliku - może to i lepiej, że się nie otwierają)

Tu masz link bezpośredni: https://treatsmagazine.com/georgia-sumner-by-kesler-tran/?mc_cid=4043be716c&mc_eid=c3e98c4f81

 

linka blokuje mi firmowy firewall :cry:

 

Zobacz se na komórce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...