Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@@przemekka, a dziękuję, wygląda to na Boćka na holu za Gawronem, ew. Jakiem 12 :)

Koledzy coś dzisiaj mniej wylewni, prawie nie ma co czytać od wczoraj, szkoda ;).

 

co zrobić... czasami trzeba w pracy popracować ;)o, a tutaj patyki pewnie DPF'y wypalają :D df84f525b44a2c60.jpg

Jak dzisiaj już jeździłem sobie tym rowerem, przełożywszy czytanie Plejad na wieczór, to celem wycieczki było lotnisko. Wyciągarka akurat pracowała i na takie dość krótkie rundy wyciągała. Miło było popatrzeć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak dzisiaj już jeździłem sobie tym rowerem, przełożywszy czytanie Plejad na wieczór, to celem wycieczki było lotnisko. Wyciągarka akurat pracowała i na takie dość krótkie rundy wyciągała. Miło było popatrzeć :).
czyli pewnie loty po kręgu :) miło popatrzeć, a jakie wrażenia w czasie startu :D

 

 

nie, to nie ja za sterami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie wrażenie, że jak już sie odpiął, to miał ostrzejsze bujnięcie w dół, niż na filmie powyżej. Ale może to tylko tak z ziemi widać?

może inna perspektywa, nie wiem, nie znam się, wiem tylko, że po wyczepieniu warto wyrównać coby nie przeciągnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzień dobry :)

 

melduję, że zaraz wzbudzę u części z Was uzasadnione uczucie zazdrości, albowiem dzisiaj mam dzień wolny :yahoo:

 

melduję również, że Wojtek zdecydowanie nie był zadowolony z faktu, że oto skończyły się wakacje i trzeba było pójść do przedszkola :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to mu nie zrobi. Laweta, spuszczenie paliwa ze zbiornika, wymiana filtra paliwa, napełnienie ON, ręczne przepompowanie przez magistralę, ew. korekta wtryskiwaczy, westchnienie do niebios o absolucję i łagodny wymiar kary ;) 

Spuszczone paliwo do kosiarki ;)

Wyrazy współczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to mu nie zrobi. Laweta, spuszczenie paliwa ze zbiornika, wymiana filtra paliwa, napełnienie ON, ręczne przepompowanie przez magistralę, ew. korekta wtryskiwaczy, westchnienie do niebios o absolucję i łagodny wymiar kary ;)

Spuszczone paliwo do kosiarki ;)

Wyrazy współczucia.

Dzięki. Zaraz będzie uzdrawiany. Czekam na lawetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wcześniej do domu, żeby jechać na rower do lasu. Po pół godziny jazdy złapałem gumę. Wróciłem do domu 3km w SPDach szybkim marszem :angry:

Wkurzenie pod domem było tak duże, że stwierdziłem, że załatam i pojadę jeszcze raz :evil2:

Pojechałem więc. Było bosko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe, jak będzie pojutrze, pewnie tak sobie?

Raczej nie będzie już w tym roku tak jak dzisiaj, niestety ...

 

 

Idąc za ciosem, znaleziony został Festiwal Rumu  ... i oczywiście się tam wybieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...