Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje, że po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu o policjantach jako fajnych ludziach. mianowicie, jak prawie co wieczór pojechaliśmy w kilka samochodów (dziś 5) na Marywiska poszaleć w bezpiecznym miejscu. jeździliśmy ponad 1,5 godziny gdy nagle oczom naszym ukazał się radiowóz. Panowie pośmiali się, pochwalili samochody, idealną pogode i warunki oraz to, że całkowicie nas rozumieją. Ponadto pochwalili nas za staranność dobrania miejsca i czasu tak ażeby nikomu nie zrobić krzywdy zamiast wariować na ulicach. Skonczyło się na spisaniu i miłej rozmowie :-). Przede wszystkim kultura- pamiętajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się zakochałem w A8... zupełnie bez sensu bo na co mi takie duże auto?

na miłość nie ma rady...

ja już od dłuższego czasu nie potrafię się zakochać na dłużej w jakimś dwuśladzie :( ..

 

@@zeroart, poprostu nasza władza(młodzierzy przypominam że tak kiedyś mówiło się o Milicjantach-nie mylić z policjantami) zamienia się w Brytyjskich Bobys-chyba jakoś tak to sie pisze,są poto żeby pomóc a nie zaszkodzić :) jakież to proste ;)

 

w sumie to chyba nic nie melduje tym razem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że poniedziałkowa dysfunkcja mózgu jest nieodzownym elementem naszej codzienności...!!! I niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który sądzi, że picie alkoholu nie jest wprowadzaniem elementu baśniowego do naszego życia. Dzień dobry...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduje że strasznie mi sie nie chce do roboty
melduję, że mam ostatniego pacjenta, potem dwie szybkie wizyty domowe i smigam cieszyć się z białego.... Buahahahahaaaa... pomysle o tobie ciepło plując sniegie wokoło :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dosłownie zameldować (rat med w army) iz od poniedziałku dziczę na 3 tyg poligonie ;)

ok 20cm sniegu znikneło w dwa dni,teraz plus 8 stopni i leje jak z cebra...co to oznacza??Wszystko roztopione ,grząskie i jeździ się karetka trudno po grzaskich duktach,a patrząc za o9kno mozna jasno stwierdzić-jutro będzie błota po zęby i hardcore w jeździe po poligonie :mellow: :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...