Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Że wykłady.

A gdzie są fotki studentek, się pytam się ? ;) (może być na PW, żeby Justi nie widziała  :P  :D

 

Elmo, zwyrolu jeden - a jeżeli zdjęcia są post mortem to też chcesz? albo jeżeli są to zdjęcia starych, grubych i spoconych bab?

po prostu przymknij oczy i wyobraź sobie coś miłego, np. to:

fantasy17.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Elmo, zwyrolu jeden - a jeżeli zdjęcia są post mortem to też chcesz? albo jeżeli są to zdjęcia starych, grubych i spoconych bab?

Nie wiem gdzie Ty studiowałeś, ale u mnie wszystkie studentki były żywe, większość młoda, a niektóre nawet całkiem estetyczne :P   

 

@@przemekka, taka trochę "przy kości" :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Elmo, zwyrolu jeden - a jeżeli zdjęcia są post mortem to też chcesz? albo jeżeli są to zdjęcia starych, grubych i spoconych bab?

Nie wiem gdzie Ty studiowałeś, ale u mnie wszystkie studentki były żywe, większość młoda, a niektóre nawet całkiem estetyczne :P   

 

@@przemekka, taka trochę "przy kości" :P  

 

fakt - nie wiem dlaczego, ale zrozumiałem, że chcesz zdjęcia z wykładów, a nie studentek na wykładach :(

u mnie też studentki były żywe, młode (każda jedna) a większość całkiem estetyczna i chętna do wspólnej edukacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fakt - nie wiem dlaczego, ale zrozumiałem, że chcesz zdjęcia z wykładów, a nie studentek na wykładach

O Twoje preferencje już Cię nie pytam :P  :D  

 

ależ pytaj, są naprawdę zupełnie normalne - ma mało gadać, być chętna do współpracy i mało gadać. Aha, fajnie też jest, jeżeli oczy nie pękają na jej widok, no i gdy mało gada :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

fakt - nie wiem dlaczego, ale zrozumiałem, że chcesz zdjęcia z wykładów, a nie studentek na wykładach

O Twoje preferencje już Cię nie pytam :P  :D  

 

ależ pytaj, są naprawdę zupełnie normalne - ma mało gadać, być chętna do współpracy i mało gadać. Aha, fajnie też jest, jeżeli oczy nie pękają na jej widok, no i gdy mało gada :P

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, my to jesteśmy zupełnie normalni, oczywiście w zależności od tego, jak definiujesz normalność :evil2:

 

melduję, że obrobiłem się z robotą i powoli zaczynam celebrować weekend :) interesantów odprawiam na poniedziałek, nawet Istota Najwyższa łaskawie się zgodziła na przełożenie spotkania na poniedziałek - great success

great_success_by_merionminor-d4xmjry.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdjęcia nie wyjdą. Za ciemno jest.
 

 

czyli 10 lat młodsze i jeszcze nieśmiałe  ;)

 

spoko, wyrobią się ;)

w związku z niczym przypomniało mi się pewne powiedzenie, "śmierć i utrata dziewictwa czeka wszystkich mężczyzn i niektóre dziewice"

 

melduję, że weekend :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem diagnozę/skierowanie medyczne:

Kolega powiedział: Idziesz się wysikać, a tu nie można się wysikać, bo jest mokro.

Stwierdziłem, że potrzebny geriatra.

Dobrze, panie doktorze?

 

Jeśli geriatra nie pomoże, zadzwoniłbym do hydraulika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że piątkowy wieczór, a w meldunkowym i pijackim cisza - czyżby towarzystwo biesiadowało off-line? jakże to tak ;)

melduję, że skończyłem czytać "Księgi Jakubowe" Pani Tokarczuk - niestety, nieco mnie rozczarowały :(

a teraz kieliszek wina i spać, bo padam na pysk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...