Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

every men is a hero in their dreams :D

ja niestety na konsolę ostatnio (czyli odkąd zostałem ojcem) niespecjalnie mam czas, ale za to raczę moją małżonkę i pociechy odpowiednią muzyką - jakiś tydzień temu mały Wojtas zadziwił dziadka, gdy usłyszał w radiu AC/DC i powiedział do niego - dziadek, ac piolun dc glają :P


Właśnie ;). Staram się palcami, ale nie zawsze wychodzi ;)

mieć zmyślne i filuternie sprawne paluchy to ważna rzecz :D:D:D:D każda fanka (i nie-fanka) rocka Ci to powie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Żeby zostać instrumentalistą (magister skrzypek na przykład ;) ) trza było: osiem klas podstawówki, cztery lata liceum, pięć lat studiów, czyli po siedemnastu latach można było starszym kolegom kalafonię w filharmonii podawać.

 

per aspera ad astra :)

 

To jest taki etap, że mogę se czasem z innymi starymi dziadami pograć jakiegoś punk rocka na wyluzowanie w piątkowy wieczór, tak dla samych siebie. Nic więcej ;).

i tak fajnie móc tak sobie pograć - do tego piwko i marzenia o wielkiej karierze, która gdybym tylko chciał by mi się przytrafiła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że mi się nie chce sprzątać w domu, że powinnam siedzieć i pisać a nie latać ze szmatą i że ryba na obiad. No, to by było na tyle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że mi się nie chce sprzątać w domu, że powinnam siedzieć i pisać a nie latać ze szmatą i że ryba na obiad. No, to by było na tyle. ;)

melduję, że powinnaś zagonić do sprzątania dzieci/męża a sama siedzieć i pisać, bo to zajęcie pożyteczne i twórcze - ja dzisiaj napisałem ze 30 stron uzasadnienia do decyzji o wycofaniu się z przetargu (w sumie to zastrzeżenia komercyjne) - Zarząd przeczyta pewnie i tak tylko wstęp z rekomendacją działania i tyle z tego będzie...

że deszcz za oknem a w filiżance gorąca czekolada

Oj niedobrze. A ja właśnie jadę do domu.

zakupy zrób, pojedź na myjnię, pojedź na audiencję do Wielebnego... pomóż żonie w pisaniu albo sprzątaniu, zjedz rybę i pochwal (nie rybę, a kucharkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję, że powinnaś zagonić do sprzątania dzieci/męża a sama siedzieć i pisać, bo to zajęcie pożyteczne i twórcze - ja dzisiaj napisałem ze 30 stron uzasadnienia do decyzji o wycofaniu się z przetargu (w sumie to zastrzeżenia komercyjne) - Zarząd przeczyta pewnie i tak tylko wstęp z rekomendacją działania i tyle z tego będzie...hwal (nie rybę, a kucharkę)

 

Hmm, lepsza taka praca, gdzie się dużo pisze (na papierze) czy taka gdzie mniej (ew. to co się pisze musi się skompilować i zadziałać...)?

 

Sam nie wiem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

melduję, że powinnaś zagonić do sprzątania dzieci/męża a sama siedzieć i pisać, bo to zajęcie pożyteczne i twórcze - ja dzisiaj napisałem ze 30 stron uzasadnienia do decyzji o wycofaniu się z przetargu (w sumie to zastrzeżenia komercyjne) - Zarząd przeczyta pewnie i tak tylko wstęp z rekomendacją działania i tyle z tego będzie...hwal (nie rybę, a kucharkę)

 

Hmm, lepsza taka praca, gdzie się dużo pisze (na papierze) czy taka gdzie mniej (ew. to co się pisze musi się skompilować i zadziałać...)?

 

Sam nie wiem... :P

 

to co ja piszę musi akurat zadziałać - czyli być logiczne, spójne i możliwie skompresowane w formie - nie uznaję wodolejstwa i słowotoku, tym bardziej, że Zarząd też nie ma zbyt dużo czasu żeby wszystko czytać...

 

 

ja dzisiaj napisałem ze 30 stron

Szybko piszesz ;)

 

 

bo mam zręczne i filuterne paluchy :D

a tak na serio to praktyka czyni mistrza - zapomniałem tylko dodać, że dwa dni siedziałem nad kontraktem, czytałem, analizowałem i robiłem notatki - te 30 stron to tylko efekt końcowy

E tam, CTRL+C, CTRL-V. Na pewno ma jakieś gotowce. ;)

 

chciałbym mieć, ale nie mam, do tego wszystko po angielsku - brawo ja, że się sam znowu pochwalę :D

a Ty przemekka nie dworuj sobie, tylko proszę wesprzeć małżonkę w procesie twórczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@niebieskiultras, powodzenia, oby Ci się udało to, co planujesz (no, chyba, że planujesz zdobyć władzę nad światem - król Julian zgłosi wtedy veto)

władza nad światem jest mało wyjątkowa ;) władza nad wszechświatem to jest coś :evil2:

 

 

ogólnie mam pomysł na  firmę zajmującą się zabezpieczeniami ppoż - od 12 lat interesuje się pożarnictwem (ojciec był strażakiem psp - emerytura w wieku 40 lat:D ), brałem udziały w konkursach wiedzy pożarniczej z jakimiś tam sukcesami ponadto  działam w osp dodatkowo planuje w tym roku zgłosić swoją kandydaturę  na wybory do zarządu osp :D taki awans w sam raz - z dowódcy drużyny młodzieżowej ;) 

 

 

zamelduje ,że nie cierpię francuskiego wynalazku co się nazywa clio ph3 . kraina plastiku i kiczu a prowadzenie zupełnie takie jakieś nijakie i ambitne 1.2 pod maską no ale na szczęście to nie moje auto a przyszłej teściowej ;)

 

 

przyszłego teścia namawiam na STI :ph34r: albo chociaż na WRX ;) 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@logicsys, piłeś - nie składaj, składasz - nie pij :drunk:

Człowiek musi się rozluźnić, bez amortyzacji coś może chrupnąć, pęknąć, bądź gruchnąć...

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

 

po za tym piwko przy składaniu pozwala na spokojnie przemyśleć jak to ma być i pozwala składać bez instrukcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...