Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witojcie. :)

 

Kawka i do roboty, a właściwie do nauki.

 

Mam pytanie do znawców. Jakie zalety ma Tapatalk, poza oczywiście dodawaniem podpisu "wysłane .... "

 

 

 

 

 

 

Wysłane z kuchni przy filiżance kawy.

Szybciej i z mniejszym transferem danych piszesz z telefonu ;)

 

Co do transferu to nie wiem, nie wnikałem. Za to obsługa forum z telefonu, normalnie przez przeglądarkę, to koszmar. Przez TPT jest znośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za to obsługa forum z telefonu, normalnie przez przeglądarkę, to koszmar.

Dla mnie to zupełnie normalna sprawa z tym, że ja przeglądam forum w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadł śnieg i sparalizowal lublin.

 

a w GOPie śniegu nie ma praktycznie wcale raz na jakiś czas spadnie coś co przypomina grad ale wszystko się topi od razu

 

 

 

zamelduje sobie ,że przymusowe wolne zaczyna mnie nudzić - ile można siedzieć w domu a tu jeszcze przynajmniej 18 dni wolnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zamelduje sobie ,że przymusowe wolne zaczyna mnie nudzić - ile można siedzieć w domu a tu jeszcze przynajmniej 18 dni wolnego ...
ehhh, Ty się męczysz na urlopie, a mnie męczy brak urlopu - chociaż dzień albo i dwa - pospać do 7 nie mieć setki maili i telefonów na godzinę... zamienisz się może ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zamelduje sobie ,że przymusowe wolne zaczyna mnie nudzić - ile można siedzieć w domu a tu jeszcze przynajmniej 18 dni wolnego ...
ehhh, Ty się męczysz na urlopie, a mnie męczy brak urlopu - chociaż dzień albo i dwa - pospać do 7 nie mieć setki maili i telefonów na godzinę... zamienisz się może ;)

 

 

wiesz co wszystko spoko gdyby to był urlop płatny a nie siedzę w domu bez pracy i bez kasy za to siedzenie ...

 

 

chętnie się zamienię ;)

pociesza mnie fakt ,że mam czas teraz zadbać o Subarkę. szkoda tylko ,że już budżet się skończył bo bym już skrzynię wrzucał na auto a tak to musi czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za to obsługa forum z telefonu, normalnie przez przeglądarkę, to koszmar.

 

Dla mnie to zupełnie normalna sprawa z tym, że ja przeglądam forum w pełnej wersji.

No mnie jakoś nie pasuje. Na tablecie jeszcze jako tako, ale telefon, słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty mahu zwolij, szkoda życia ;)

 

stachu, a Ty ile dziennie w pracy godzin spędzasz ;) a tak na serio, to robię wszystko, aby być w domu najpóźniej o 18, piątek od 16 i weekendy są święte - tylko rodzina (bo EVO już nie ma, a STI jeszcze nie ma), poza tym lubię swoją pracę ;)

Brak roboty - źle. Jest robota - jeszcze gorzej. ...our daily bread give us Lord. :)

Wielebny, po prostu wyglądam wytchnienia i czekam, aby dzień święty święcić :)

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję góra 5-7 godzin dziennie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

i zawsze tak było? pytam z czystej ciekawości :) bo mi wychodzi jakieś 9-10 godzin dziennie, przynajmniej odkąd zmieniłem pracę... ale będzie lepiej, jak tylko cały syf wyczyszczę - przynajmniej tak to sobie tłumaczę ;)

aha, że obaj synowie wymyci, nakarmieni i uśpieni - brawo ja (żona umęczona, więc niech sobie bidulka odpoczywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to co innego, zatem życzę dużo dobrze płatnej pracy :)

dzięki ;)

 

mogę robić nawet 12h ważne by hajs się zgadzał :D

 

młodyś (wiem, bo sprawdziłem :P ) więc możesz patrzeć na to i w ten sposób - ale nie lękaj się, to się jeszcze zmieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...