Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

bez polityki - proszę bardzo :)

że do biura zawitały choinki, żywe, w donicach, ładnie pachną :) świerki chyba :)

że nieznany/nieznana mi z imienia i nazwiska kolega/koleżanka w kuchni na 2 piętrze zostawił/zostawiła pyszny tort :)

że na dzisiaj mam dość kawy, ale chyba będę musiał zobie jeszcze jedną zaaplikować

że kontrahent doprowadza mnie do szału :(

że porozumienie ze wzmiankowanym kontrahentem jednak udało się osiągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Forumowej parti - dość brawurowy pomysł, obawiam się, że zanim byśmy konensus osiągnęli już byśmy się zdążyli wielokrotnie podzielić

Trzeba obiecać Subaru dla każdego za darmo i nie będzie żadnych podziałów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do Forumowej parti - dość brawurowy pomysł, obawiam się, że zanim byśmy konensus osiągnęli już byśmy się zdążyli wielokrotnie podzielić

Trzeba obiecać Subaru dla każdego za darmo i nie będzie żadnych podziałów :)

 

jak tylko Subaru zostaną rozdysponowane to będą, albo jeszcze na etapie przydziału: nie, to ja mam mieć to STI a on niech jeździ XV1.6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy takie, jakie chce :)

i tak będzie źle - zaraz znajdzie się taki, co nie pozwoli na to, żeby jego forumowy kolega miał takie a nie inne Subaru ;) wiem, czepiam się, ale po prostu nie sądzę, żeby taka zachęta wystarczyła. Boje się, że to będzie jak w tej opowieści o chłopie, który ciagle o coś modlił się do Boga - ten się w końcu ulitował i powiedział, ok chłopie, sprawię to, o co mnie poprosisz dla siebie, ale pamiętaj, twój sąsiad dostanie tego dwa razy więcej. Chłop zastanowił się, podumał i powiedział: Panie Boże, wykol mi jedno oko :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dałem do sportowego :yahoo:

Celowo tu napisałem, gdyż jest wiele pięknych rzeczy które nas wszystkich łączy, niezaleźnie od poglądów.

Już niebawem połączy nas jeszcze więcej ;)

 

Wiem, wiem ME piłkarzy ręcznych już za miesiąc.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie zawiodłem się - to była prowokacja szkoda, że jak Bukmacerek pisze o Kaczyńskim - człowieczek, dyktator, oszołom itp. MILCZYSZ -ba nawet dajesz + za takie wypowiedzi hi-po-kry-zja :P

Jeśli wywołałeś mnie "do tablicy' to ci odpowiem. Mały człowieczek( nie chodzi o wzrost), z marzeniami o dyktaturze, z wieloma komlepkasami, dorwał się do władzy, którą ciemny naród dał mu pod hasłem zmiany, dobrej zmiany, a okazało się  że z kranu zamiast ciepłej wody leci szambo. Ten koleś był Premierem i  na papierze należy się szacunek, ale Hitler tez był kanclerzem i tylko paru Twoich kolesi na stadionach oddaje mu hołdy. Facet wsadza Polske na pełna minę i planuje wywalenie nas na Księżyc. To jest dureń który porafił zrobic papkę z mózgu 5mln Polaków. Aktualny Prezydent jest zwykłym "maliniakiem" i na 100% będzie 1 Prezydentem który stanie przecd TS. Dzisiaj został opublikowany wyrok TK i jego psim obowiązkiem jest go wykonać. "Dyktatorek" jest bardziej cwany niż Wam się wydaje. Jemu nic nie zrobią, bo jest szeregowym posłem, ale Prezydenta, który na tej funkcji jest gorszy od Jaruzelskiego wcześniej czy później czeka TS. Nigdy w historii nie było, aby tyle instytucji naukowych wytykało błędy i wzywało do przestrzegania prawa Rząd i "niby Prezydenta". Ten facet jest totalną pomyłką i zwykłym przestępcom. ŁAMANIE KONSTYTUCJI JEST PRZESTĘPSTWEM !!!! Tyle w temacie. Przestępców należy nazywać przestępcami, a idiotów u władzy, idiotami.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Małe,szybkie,zimne piwko załatwi sprawę

O i to jest rozwiązanie :)  

 

 

Dotarłem do Wrocławia. Padam na ryj :krecka_dostal:  

Tak źle u Nas we Wro ? ;):D

 

Macie beznadziejne drogi. Mój zawias na nich cierpi  -_-

 

Trzeba było cały czas OAW jeżdzić w tą i nazad to byłoby lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...