Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

bry :)

że wietrznie i chłodno, że kawka, a żona z "mamusią" na zakupy wybyły, czyli pewnie niewiele na koncie zostanie ;)

i że czytam sobie "Okręt", ale dopiero 23 raz, więc pewnie mnie fabuła jeszcze zaskoczy ;)

 

aha, taki mały budzik, dla tych, którzy nie mogą się zwlec z łóżka:

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wykład od starszego pana o cudownej technologii rodem z nasa ktora elektrycznie zabezpiecza auto przed korozja ( cos takiego jak w poldkach montowali ) i zachwalał to jakby to byl jakiś cud na korozje a po chwili rzucił tekstem "załóż Se pan to do tego japonca bo one szybko gnija i najdalej za rok będziesz pan bez podłogi jeździć " jestem zniesmaczony dostając takie rady od golfiarza :/

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że ugotowałem najlepszą pomidorówkę na świecie  B)

Gratuluję :)

 

Polecam też toskańską wg. tego przepisu:

 

https://www.przepisy.pl/przepis/zupa-toskanska

 

Tylko zamiast grzanek z bagietki polecam urywać sobie po kawałeczku "surowej" a zamiast parmezanu wrzucić (już to talerza) kawałki mozzarelli, które pod wpływem temperatury zamienią się w pyszne kluski-ciągutki :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz tego co się dzieje w Polsce teraz to tylko przykład ,ze demokracja to głupi system polityczny w obecnym wydaniu. Jak grupka ludzi może decydować za resztę ludzi ? (chodzi mi o to ze np 5 mln ludzi decyduje wybierając jakas partie za pozostale 15 mln ludzi którzy nie głosowali ) powinniśmy wprowadzić kary finansowe

Za nie chodzenie na wybory i wtedy możemy mówić o demokracji a nie tym co jest teraz . Bo jak mamy frekwencje na poziomie +50% to juz możemy stwierdzić ,ze wybrała większość narodu.

 

Osobiście nie toleruje tych wszystkich lgbt i innych odmieńców. Mam prosty pogląd: chłopak dziewczyna normalna rodzina .

 

 

Odnośnie wyborców pisu większość z nich to radyjko z Torunia ze słuchaczami i ... Górnicy . Mam paru znajomych starszych ode mnie i ich tłumaczenie dlaczego głosują na PiS jest takie: Bo jak byl pis to bylo stabilnie w pracy ( pewność zatrudnienia) i zarabiali więcej jak za po bo jak po rządziło to bylo tak wydobycie nie opłacalne zamykają kopalnie i strach przed jutrem a za tydzień jednak sie opłaca wydobywać.

Tylko nikt nie bierze względu kryzysu w Europie i kolesiostwa w kompanii węglowej itp.

Ale jak juz kopaczowa załatwiła urlopy górnicze to bylo dobrze ale mimo to głosują na PiS. To tylko pokazuje jak mysla wyborcy pisu (ich większość) wystarczy zajść za skórę hajera przodowym oni wyjdą na ulice warszawy spala troche opon porzucają kostkami i mamy szybka zmianę rządu :)

 

Ja głosowałem na szaleńca ale o stałych poglądach od 50lat - chyba nie musze mówić o kogo chodzi.

 

 

 

Btw unia robi więcej złego dla naszej gospodarki niz dobrego .

 

 

Btw1 w pl przydałby się system amerykański - dwie partie

 

 

 

Troche sie rozpisałem

Edytowane przez niebieskiultras
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ciasto na pizzę zagniecione. :)

 

Teraz sobie rośnie.

A ja na kolacje mam tortille robiona przez moja dziewczynę . Czekam na koniec pracy :)

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...