Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

pogzeb Jaruzelkskiego itp. itd

Czy Ci się to podoba czy nie to był Prezydent Polski  :angry:  Mnie też coś skręcało, ale niestety :(


 

 

Że mam już dość Appla. Jest amazingly irritating. Po każdej aktualizacji coraz bardziej. Nie chce ktoś kupić? ;)

Co sprzedajesz ? Macbooka czy Iphone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas, tym razem użyję Twojej ulubionej emotikonki:   :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:   , a przyczyną tego jest wypowiedź Piotrowicza. No dla mnie mistrz :

 

Antyrządowe demonstracje to łamanie zasad demokracji – stwierdził Piotrowicz w poniedziałkowym "Jeden na jeden" w TVN24.

 

no i brawo- pałować, zagazowac i będzie jak za PO - czyli OK

wtedy tez demonstracje były be, a zwolennicy Tuska i PO bili brawo jak je rozpędzano - głosów oburzenia nie słyszałem na działania policji :P  no i słynne - "idziemy po was" :biglol: to była reakcja na: Donald Ma Tole - artystyczny hepening, satyra itp. :P a jednak wysłano prewencyjnie oddział policji i wszystkich spisano oraz rozgoniono- tak to była demokracja  :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas, tym razem użyję Twojej ulubionej emotikonki:   :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:   , a przyczyną tego jest wypowiedź Piotrowicza. No dla mnie mistrz :

 

Antyrządowe demonstracje to łamanie zasad demokracji – stwierdził Piotrowicz w poniedziałkowym "Jeden na jeden" w TVN24.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu ;)

 

Żeylazna logika niektorych-"Prezydent łamie Konstytucję,bo cośtam cośtam a jakby nie cośtam cośtam to może cośtam cośtam".Motywacja Jasia z młodszej grupy przedszkolnej.Szkoda PADa.

Już nie mogę się doczekać jak to wszystko pierdyknie :)

 

Właśnie,chłopaki, może założę wam jakiś wątek chwalebno bałwochwalczy i obiecam, że do niego nie zajrzę? ;)

 

 

A z konkretnych meldunków to znalazł się RAFowski worek z którym mój dziadek wrócił z Anglii po wojnie.Wraszcie wrócił do prawowitego dziedzica ;) mam jeszcze dostać skrzynię.Bedzie jak raz żeby wiać skąd one przybyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Primo, czy Stach broni bezkrytycznie PO?

Secundo, czy to usprawiedliwia aktualne działania PiSu i prezydenta (nie przyjmuje argumentu o sprzątaniu bałaganu) ?

Tertio, @lukasdraz, dalej nie dowiedziałem się kim są te "psy"?

I tak w ogóle nie możecie se znaleźć innego wątku? Musicie tutaj?

Przemekka co do psów to nie miało to żadnego wyrażenie podtekstu. Zaznaczyłem ze to cytat popularnego powiedzenia i tyle.

Co do obecnych działań PiS to pisalem krytycznie ze sie na tym przyjadą i przeginają. Zresztą nie pierwszy raz krytycznie sie do nich odnoszę. To nie partia z mojej bajki.

Co do tematu polityki w tym wątku to przykro ale musisz najpierw uderzyć do Stacha. Nie raz mówiłem żeby odpuścić te tematy bo i tak do niczego nie dojdziemy ale on uparcie dzień w dzień zaczyna je od nowa. Zauważ że jak Stachu był na urlopie to praktycznie nie było tematu polityki na forum. ;)

OK. :)

 

No ze Stachem to się już chyba nie da nic w tej kwestii zrobić. Co w sercu, to na forum. ;)

 

Ja staram się jak mogę nie poruszać tych tematów,albo nie wdawać się w polemikę. Tylko, że czasem trudno się nie wdać.

 

Szkoda, że akurat w tym wątku, dajemy temu upust.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że mam już dość Appla. Jest amazingly irritating. Po każdej aktualizacji coraz bardziej. Nie chce ktoś kupić? ;)

 

Co sprzedajesz ? Macbooka czy Iphone ?

Mam maca mini.

Tak się dziś uśpił, że zablokował monitor. Musiałem odłączyć monitor od prądu, żeby się obudził. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że na obiad był sandacz zapiekany z warzywami pod śmietanową pierzynką, czy jak to tam się nazywa - wielka pyszność i radość :)

że macie zdrowie i dużo samozaparcia przedstawiając swoje racje, szkoda tylko, że właśnie tutaj, bo meldunki nam giną w masie innych hmmm... niekoniecznie informacji, ale co tam, widać tak ma być

że się przejaśniło, ale znowu chmury i deszcz za chwilkę będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać mi ten rozkwit :)

 

12308727_10208075726601760_9163584671934

 

Wyssane z palca liczby.

W roku 2015 dług publiczny oszacowany jest na poziomie 2,9% PKB. Czyli utrzymujemy nadal określony przez EU 3% próg zadłużenia publicznego.

To właśnie PiSS by móc spełnić swoje obietnice wyborcze, zmuszony będzie zwiększyć zadłużenie kraju, przekraczając dopuszczalny próg zadłużenia.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie PiSS by móc spełnić swoje obietnice wyborcze, zmuszony będzie zwiększyć zadłużenie kraju, przekraczając dopuszczalny próg zadłużenia.

I wcale się z tym nie kryją otwarcie mówiąc o korekcie budżetu i deficycie finansów publicznych pow. 3% PKB.Jak to mówią "im szybciej tym lepiej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...