Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

A wszystko przez tę politykę. :mellow:

 

Choć mam wrażenie, że ostatnio było jakby trochę lepiej. W końcu wątek jeszcze istnieje. ;)

 

Wpadł mi do głowy taki pomysł. Przecież można założyć wątek polityczny na PW. I tak więcej niż 20 osób (bo taki jest chyba limit) o tym tu nie pisze, więc.  :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, ja mam żal, bo poczułem się oszukany i po części wykorzystany przez chojnego do jego niejasnej gry. Nie robi się tak,że na PW pisze się jedno a w rzeczywistości prowadzi się jakąś grę po to żeby Cię oszukać. To są niezgodne metody,żeby nie powiedzieć mocniej.Taka osoba traci wiele w moich oczach.Kazdy ma swoje standardy.

 

 

Gra? To było bardzo proste.

 

Dogadać się zamiast karać. 

 

Jeżeli czujesz się oszukany, przez moją próbę wykazania twojej dobrej woli i bezbolesnego załagodzenia sytuacji to bardzo przepraszam, następnym razem będzie od razu ban.  

 

Obiecuję.

Jasno,szczerze i na temat.

No mercy :)

Przeprosiny przyjmuję i jednocześnie dziękuję, że o mnie walczyłeś z żądnymi mojej krwi modami ;)

Zrobimy kolejny spot meldunkowy i mam nadzieję, że to sobie omówimy ;)

Nie tyle zejście, co nie poruszanie pewnych tematów na forum. Dla dobra forum. :)

Nie wiem,na starość jednak staję się liberałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...z sejmu leje sie rzeka bełkotu. Zamiast do przodu to my teraz "dawaj nazad" :(

Słowa Bismarcka o Polakach zdaje się ciągle aktualne.

 

Oj niestety, nadal aktualne :(

Niesioł owski wyszedł z sali obrad :biglol::lol:

A dziwisz się ? Ja w radiu nie dałem rady, a na żywca to chyba trzeba było być głuchym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze prawie 3 tygodnie byłem poza naszą Ojczyzną,celowo nie przeglądałem internetu, żeby nie psuć sobie wakacji..... wróciłem a tu deszcz, zimno, Macierewicz, łaskawy Duda i Szydło, która mówi, że da, a nie mówi skąd na to weźmie :facepalm:  :facepalm:  :facepalm: .

Raj na ziemi nornalnie, wróciłbym chętnie do tej "dziczy" z której przyjechałem ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dychnijcie sobie.Za dużo chyba przebywania na forum.Lepiej sobie wypucować w tym czasie furę.W końcu to portal o marce subaru,a nie #PiS#oszuści#macierewicz#samolot.Są fora stricte polityczne i peełno tego w necie więc można się wyżywać do woli:)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest tak super? Jesteśmy murzynami europy, mam sie czuc lepiej bo mamy pere kilometrow dobrych dróg? UE z kazdej strony próbuje nam dowalić a glos przeciwu z naszej strony komentowany jest jako brak solidarnośći

A czemu tak narzekaż na EU ? Wiadomo jest tam debilna biurokracja i wymyslaja jakieś dyrektywy, ale forsa płynie do nas szeroką rzeką. Chciałbyś brać kase za darmo i żeby nas na piedestał stawiali ? Takie trochę : Jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu to źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tamto expose to byly żarty. Teraz przemawia Premier :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


no tak kase daja to moga z nami robic co chcą, nie zapominaj ze Polska tez wplaca do kasy. Unia europejska ktora zrzesza 28 panstw, a najwiecej do powiedzenia maja szefowie Francji i Niemiec,

Ale co takiego nam robią ? Cały czas słyszę że coś nam robią tylko nie wiem co. Polska jest największym beneficjentem kasy unijne i zdecydowanie więcej bierzemy niż wpłacami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesy polityczne biorą górę nad gospodarczym, unia powstala jako pakt gospodarczy i na tym powinna pozostac, jeden szwab juz nas szantażuje

Pełna zgoda. Jeśli nie podoba nam się EU, to nalezy wystąpić z niej i w ramach protestu przestać kożystać z funduszy. Ja nie widzę tu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas fajnie, że widzisz wszystko czarno biało. Jednak tak chyba do końca nie jest. 

 

Unia ma wiele do zarzucenia, ale gdyby nie ona, nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy czy ci się to podoba czy nie. 

 

Gdybyśmy nie byli w Unii to gdzie nasze przedsiębiorstwa sprzedawałyby swoje produkty. I jakimi cłami byłyby one obciążone.

 

Gdzie kupowalibyśmy z kolei to wszystko co importujemy z Unii i z jakimi cłami.

 

Fajnie byłoby znów stać na granicach jak w komunie? Prosić się o wizy do krajów zachodnich?

 

Wiadomo, że wiele unijnych wymysłów jest złych, nietrafionych lub wręcz szkodliwych, ale nie znaczy to, że wszystko jest złe i trzeba to negować.

 

Ale zamiast konstruktywnej krytyki zawsze łatwiej powiedzieć

 

 

 

szkoda czasu, nie przekonasz, nic nie trafia
 

 

I najlepiej, żeby władza dała wszystkim za darmo, bo im się to należy.  :facepalm:

 

Nie jestem fanatycznym obrońcą byłego porządku, też patrzę na to krytycznie i na nich nie głosowałem w tych wyborach, ale to nie znaczy, że trzeba ślepo wierzyć w drugą opcję i nie widzieć co robią źle.

 

Ale skoro Ci z tym dobrze, to twoja sprawa.

 

Przynajmniej nie będziesz przez tydzień narażony na ogień krytyki ze strony Stacha. 

 

A tak w ogóle ....

 

Panowie dychnijcie sobie.Za dużo chyba przebywania na forum.Lepiej sobie wypucować w tym czasie furę.W końcu to portal o marce subaru,a nie #PiS#oszuści#macierewicz#samolot.Są fora stricte polityczne i peełno tego w necie więc można się wyżywać do woli:)

 

:thumbup:

 

Poza tym w tym wątku się kawę pije.  :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...