Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myślę, że ISIS ma kolejne atrakcje zaplanowane, dla wychodzących

 

Może wreszcie ktoś rozpieprzy ten szajs(ISIS).Muszą tam wejść wojska lądowe,tylko jak się ruscy z jankesami dogadają a Turcy z Kurdami a wszyscy z Asadem :facepalm: co za syf....

 

A miał być luzacki łikend w meldunkowym.

Piątek trzynastego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.facebook.com/benjamin.cazenoves?fref=ts

 

Żywy. Tylko kilka ran... Rzeźnia... Trupy są wszędzie.

 

Jestem jeszcze w "Bataclan", na 1 piętrze. Cieżko ranny! Niech dają jak najszybciej atak. Są ocaleni w środku. Tamci rżną wszystkich dookoła. Jednego po drugim. Dawać, 1 piętro, szybko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co musi się stać aby świat i europa się obudziła ?

 

 

Gumas ,powtórzę to co mówiłem wcześniej,ISIS trzeba zrównać z ziemią w zarodku siłami lądowymi a nie wysyłać samoloty i bombardować cywili.Trzeba tam dotrzeć obciąć im łby i nabić na pal,innego wyjścia nie widzę.

Ale zamykanie się na resztę świata to nie jest wyjście,to krok w tył,ucieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

co musi się stać aby świat i europa się obudziła ?

 

 

 

Ale zamykanie się na resztę świata to nie jest wyjście,to krok w tył,ucieczka.

 

 

to ok ale bez kontroli wpuszczanie dało taki efekt

szkoda ludzi, zapłacili cenę za głupich polityków

 

 

Gumas,nie wierzę,że to efekt ostatniej migracji,to się okaże niebawem,ale myślę,że oni normalnie przylecieli samolotem rejsowym :facepalm:

 

Tak czy owak nie czas i miejsce się o to spierać.

 

Podają,że to ISIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gumas ,powtórzę to co mówiłem wcześniej,ISIS trzeba zrównać z ziemią w zarodku siłami lądowymi a nie wysyłać samoloty i bombardować cywili.Trzeba tam dotrzeć obciąć im łby i nabić na pal,innego wyjścia nie widzę.
 

Putin już to robi ;), chociaż cięzko likwidować coś co jest wspierane przez USA. łbów bym nie obcinał bo to barbarzyństwo a człowiek cywilizowany się tym brzydzi.... Każdego do grobu z 7 prosiakami bym wrzucał, rywyko wojny, albo dziewice albo wieprzowina. A i zapotrzebowanie na polskie świnki by wzrosło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gumas ,powtórzę to co mówiłem wcześniej,ISIS trzeba zrównać z ziemią w zarodku siłami lądowymi a nie wysyłać samoloty i bombardować cywili.Trzeba tam dotrzeć obciąć im łby i nabić na pal,innego wyjścia nie widzę.
 

 

Putin już to robi ;), chociaż cięzko likwidować coś co jest wspierane przez USA. 

 

Premo,mylisz fakty,ale naprawdę nie chcę się teraz spierać,cokolwiek nie napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla UE już nie ma ratunku. A miało być tak pięknie i kolorowo. No to mają.

Od połowy 2014r euro systematycznie traci do dolara, tak więc sytuacja na naszym kontynencie ma zawsze swoje drugie dno...

Fejsbuk ratuje życie, dobre, dawno się tak nie uśmiałem. Dobre hasło na onkologi np.

Bomby fosforowe w użyciu, w końcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gumas ,powtórzę to co mówiłem wcześniej,ISIS trzeba zrównać z ziemią w zarodku siłami lądowymi a nie wysyłać samoloty i bombardować cywili.Trzeba tam dotrzeć obciąć im łby i nabić na pal,innego wyjścia nie widzę.
 

 

Putin już to robi ;), chociaż cięzko likwidować coś co jest wspierane przez USA. 

 

Premo,mylisz fakty,ale naprawdę nie chcę się teraz spierać,cokolwiek nie napiszesz.

 

Błądzisz królewiczu nic nie mylę ;) Także nie pisz bzdur co powinno sie wydarzyć w Syrii. ;)

 

 

 

A jutro mamy zacząc pisać na facebooku: je suis Paris ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...