Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@elmobyłeś na Barbórce? Zapodaj jakoweś zdjęcia (mogą być i z kawą) ;)

 

Melduję, że wczoraj dokonałem heroicznego wyczynu, albowiem zadzwoniłem do teściowej i złożyłem jej życzenia imieninowe... do teraz nie mogę otrząsnąć się i dojść do jako-takiej równowagi psychicznej :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sluf napisał:

elmobyłeś na Barbórce? Zapodaj jakoweś zdjęcia (mogą być i z kawą) ;)

Na rajdzie nie byłem :(

 

3 minuty temu, sluf napisał:

Melduję, że wczoraj dokonałem heroicznego wyczynu, albowiem zadzwoniłem do teściowej i złożyłem jej życzenia imieninowe... do teraz nie mogę otrząsnąć się i dojść do jako-takiej równowagi psychicznej :krecka_dostal:

Miałeś pistolet przy skroni, czy bilet do Korei Północnej w jedną stronę Ci wręczono, czy też żona kazała ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sluf napisał:

Melduję, że wczoraj dokonałem heroicznego wyczynu, albowiem zadzwoniłem do teściowej i złożyłem jej życzenia imieninowe... do teraz nie mogę otrząsnąć się i dojść do jako-takiej równowagi psychicznej :krecka_dostal:

No popatrz , na amerykańskich filmach zięciowie nawet cykają teściowe a Ty brzydziłeś się zadzwonić z życzeniami :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

Na rajdzie nie byłem :(

No to się zawiodłem - i na Karową nie wpadłeś? Ja, w dawnych czasach jak jeździłem Karową to sobie umyślałem, że właśnie mknę w Kryterium Asów... ehhh, dawne, piękne czasy :blush:

 

5 minut temu, elmo napisał:

Miałeś pistolet przy skroni, czy bilet do Korei Północnej w jedną stronę Ci wręczono, czy też żona kazała ? :o

No risk, no fun (sex) :P jak to żony mawiają :unsure:

 

4 minuty temu, ipsx82 napisał:

brzydziłeś się zadzwonić z życzeniami

Nie brzydziłem, zwyczajnie się bałem:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sluf napisał:

jak jeździłem Karową to sobie umyślałem, że właśnie mknę w Kryterium Asów

Mokry sen niedoszłego kierowcy rajdowego :P

1 minutę temu, sluf napisał:

No risk, no fun (sex) :P jak to żony mawiają :unsure:

I wszystko jasne :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, elmo napisał:

Mokry sen niedoszłego kierowcy rajdowego :P

Młody wtedy byłem, to i durny ;) Ale fakt, iż na rajdzie nie byłeś to poważna ujma na Twoim nieskazitelnym charakterze - nawet @beben przyjechał, a nawet i pojechał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmozacznij kolego dokarmiać moją (naszą) sekretarkę, bo okrutna chudzinka się z niej zrobiła ;)

 

Melduję, że w Szczecinie kolejny dzień zimy - znaczy się pada deszcz :angry: Z okazji Mikołajek dzieciaki wstały wcześniej niż zwykle - i weź wytłumacz tu człowieku, że 5 rano to okrutna godzina :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elmo napisał:

Muszę przyznać, że czasem zdarzają Ci się przebłyski myśli twórczej - trzeba dziewczę na kolację zabrać ;)

A widzisz, tak mi tutaj dokuczasz, a ja z dobroci serca podsuwam Ci takie zacne pomysły ;) No właśnie, melduję, że dzisiaj zabieram żonę moją najżońszą na fancy kolację z okazji kolejnej rocznicy zakontraktowania Jej powabnej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elmo napisał:

Ja dziś kupuję choinkę :D

Serio:blink: Taką żywą, znaczy się z lasu, plantacji eksperymentalnej czy skąd tam jeszcze? W sumie to może nie jest głupi pomysł - u mnie dzieciaki już w weekend powyjmowały świecidełka, bombki i inne takie pierdoły i teraz to wszystko wala się po domu - kanapki z brokatem może i ładnie wyglądają, ale smaczniejsze przez to nie są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, OBK CVT napisał:

powrot trwal 3h 25min

:o:o:o

Masakra , chociaż rekordu jednego z naszych pracowników nie pobiła bo chyba 2 lata temu zasypało Łódź śniegiem i o 15  wyszedł z pracy a w domu był około 21 jadąc tylko do domu nie zahaczając o żadne sklepy, restauracje i tp   a do domu miał 22 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, OBK CVT napisał:

 

wg jej opowiadania (przerywanego chlipaniem, rozkleilo sie biedactwo) powrot trwal 3h 25min

jak na 11 km to zacny rekord :huh:

 

tapatalked

 

4 minuty temu, ipsx82 napisał:

:o:o:o

Masakra , chociaż rekordu jednego z naszych pracowników nie pobiła bo chyba 2 lata temu zasypało Łódź śniegiem i o 15  wyszedł z pracy a w domu był około 21 jadąc tylko do domu nie zahaczając o żadne sklepy, restauracje i tp   a do domu miał 22 km

"Idzie samochodem" - taki termin pasuje tutaj jak ulał :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2017 o 10:02, ipsx82 napisał:

Obawiam się że ten biedny Bałwanek padł ofiarą zboczeńca i został wymolestowany :(

Melduję, że odwilż odnalazła nos. Leżał obok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...