Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, przemekka napisał:

Dorabiasz w BayWatch? :mrgreen:

Marzenie :D

 

Godzinę temu, elmo napisał:

Posmarować Ci plecy olejkiem ? :)

Dziękuję, dam radę sama :mrgreen:

 

 

BTW dzisiaj na olimpiadzie był fotograf, ale to nie był @elmo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, elmo napisał:

Piggy już na zimówkach :)

No to pewnie śnieg spadnie w okolicach maja :P

 

Melduję, że w Szczecinie najpierw była mgła, a teraz leje deszcz :wacko: idealna pogoda do nicnierobienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piotrek_p napisał:

To dlatego że auto umyłem emoji16.png

Jak Trójmiasto myje samochód, to zwykle pada w Krakowie ;) U mnie pada pewnie dlatego, że Elmo umył, albo zamyślił sobie umyć Pannę Piggy. Winnym może być również bombowy Bartek, ale to raczej jednak Elmo - on po prostu lubi się nade mną pastwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie myłem, ale myśli o myciu miałem, przyznaję. Bo przez nieobecność mojego forestera jeździłem tym drugim, i strasznie go upaprałem. No to - pomyślałem - wypadałoby umyć przed oddaniem. I masz - rozpadało się ;).

 

Na spacerze byliśmy całkiem przyjemnym, poza jedną taką okolicznością. Nie spodziewałem się mianowicie, że z kółek w wózku może uchodzić powietrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja, tylko Ona ma :P Jest taki pociąg Szczecin (18:57) - Przemyśl i za 14 godzin odbieram Cię w Tarnowie (07:28). Poproszę Świnkę, żeby zostawiła Ci parę sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guliwer napisał:

Jest taki pociąg Szczecin (18:57) - Przemyśl i za 14 godzin odbieram Cię w Tarnowie (07:28).

Widzę, że już wszystko obcykałeś :lol: Swoją drogą... 14 godzin, to ja już bym szybciej swoim rodzinnym dupowozem z Chin (Szwecji znaczy się...) z dzieciakami bym dojechał :P

Edytowane przez Gość
Piłeś - sprawdź pisownię :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Guliwer napisał:

No bo jak widzę AMG, co prawda wolałbym C65, to się ślinię :rolleyes:

Jak będę swojego sprzedawał to dam Ci znać, jeżeli oczywiście będziesz zainteresowany - w sumie, to od marca, "torebunia" będzie głównie stała w garażu :( Do nowej pracy nie odważę się nią pojechać z kilku względów - i nie chodzi tutaj tylko o nędzną nawierzchnię, a w zasadzie jej brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, elmo napisał:

A chciałem pomóc... :P

Rozumiem Twoje szlachetne oraz zupełnie bezinteresowne intencje, ale obawiam się, że samochód nie przypadłby Ci do gustu - jest dobrze wykonany, elegancki, zadziorny i do tego bezawaryjny, co więcej nic w nim specjalnie nie trzeszczy, drzwi się zamykają nie tylko w trybie "teściowa" (czyli trzeba trzasnąć naprawdę mocno, aby się zamknęły), a nawigacja, o zgrozo, jest całkiem aktualna... sam więc widzisz, że chyba byś nie zniósł takiej katorgi... do tego, niewiast raczej na nią - torebunię znaczy się - nie wyrwiesz, aż dziw bierze, że A45 nie zostało okrzyknięte ubergejowskim autem wszechczasów ;) A już niejako truskawka na torcie - w Mordorze takie auta są podobno niemile widziane, wiesz... wyłamują się jednak z tej całej poprawnej garniakowo-garsonkowatości :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, sluf napisał:

Żartujesz sobie, przecież to zgredowóz:ph34r: 

No to w sam raz dla mnie, bo daleko od Mordoru, @carfit tuż za miedzą, wiek słuszny, więc się polecam, o ile do tego czasu nie zanabędę FSTI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...