Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Że strong byl tylko z lodówki a cos mnie migdal rwie i jednak ciepły pils (Leszek oczywiście ) wjechał.

Że nocka to zlo-szmery po jednym piwie :D

Edytowane przez Bo_Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :)

że piątek i nie zmieni tego żadna władza, opozycja, deszcz za oknem i krańcowe niewyspanie :) jedyne co może to zmienić to czas, a konkretniej jego upływ - ale nie ma się co martwić - jak nie będzie już piątku to będzie sobota i szansa na odespanie :yahoo:

że wigilia firmowa std - dobre jedzenie, drętwe przemowy i open bar, co skutkowało  żenującym upodleniem znacznej części współpracowników, ehhh, niektórzy to nie potrafią się powstrzymać ;)

i że młodszy (całe 4,5 miesiąca) zasmakował w przecierach czy też innych zupkach warzywnych ;) usmarowany niemożliwie ale szczęśliwy jak tylko dziecko szczęśliwe może być :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Wielki Szu, u nas, "we firmie" też już prawie wszystko gotowe - rok temu były paczki dla 2 rodzin, w tym dla 4 - nawet dwie pralki udało się nam kupić - swoją drogą, jakie to wszystko jest względne - nie jest dla mnie problemem wydać 200 PLN na zakupy w Lidlu czy innym markecie, a tam 120 PLN musi starczyć komuś na cały miesiąc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że kawka :coffee: i że świerzbią mnie paluchy aby popisać o polityce, in vitro, światopoglądzie a nawet o tzw. kibicach, ale w ramach samodoskonalenia się w sztuce umiaru i cierpliwości powstrzymam się od tego, zamiast tego życzę Wam wszystkim udanego dnia :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...