Skocz do zawartości

wracam do RWD na lato :)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co teraz jest bardziej cool jak się jedzie ? Komóra w łapie czy golarka elektryczna ? A morze półmetrowa brzytwa ? :twisted: Jak panowie będą jechać na wstecznym to dużo aut wyprzedzą, bo wyprzedzanie jest jak się coś widzi najpierw przed sobą a później za sobą, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co teraz jest bardziej cool jak się jedzie ? Komóra w łapie czy golarka elektryczna ? A morze półmetrowa brzytwa ? :twisted: Jak panowie będą jechać na wstecznym to dużo aut wyprzedzą, bo wyprzedzanie jest jak się coś widzi najpierw przed sobą a później za sobą, czyż nie ?

 

Panienka na prawym (najlepiej nieletnia :twisted: ) w pozycji próbującej coś odnaleść w twojej prawej kieszeni u spodni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Hehe marzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

PoliniTuning, temu co podales linka brakuje dokladki tylnego zderzaka, a przednia nie wiedziec temu jest polakierowana. W oryginalne powinna byc czarna. Mogly byc jakies przejscia, ale ogolnie fura prezentuje sie zacnie.

 

W S14a robi sie teraz wydech i dolot. W drodze tez walki i kolka HKSa. Poza tym mam spory problem z zamontowaniem prawego kubelka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, temu co podales linka brakuje dokladki tylnego zderzaka, a przednia nie wiedziec temu jest polakierowana. W oryginalne powinna byc czarna. Mogly byc jakies przejscia, ale ogolnie fura prezentuje sie zacnie.

 

W S14a robi sie teraz wydech i dolot. W drodze tez walki i kolka HKSa. Poza tym mam spory problem z zamontowaniem prawego kubelka :(

Możliwe, nie wiem... :lol: I tak trzeba się takim autom dooobrze przyglądać. Może po małych przejściach, dobrze zrobiony z prostą budą to nawet warto... :roll: Wiadomo, najlepiej szukać w D, tak jak Ty, ale to spory problem. :wink: Strasznie mi sie ten samochód podoba, tylko chyba trochę niepraktyczny zimą... :lol:

 

Ten Nissan, który jest w nowym GT to... Polodego? Też nie ma dokładki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...