Skocz do zawartości

wracam do RWD na lato :)


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Ano właśnie, wczoraj wyczytałem , że to ma LSD w serii. Jak to jedzie w poślizgu w porównaniu do otwartego dyfra ?

 

W drugim, a wlasciwie w pierwszym S14a witralismy szpere two-way Kaaz i do dopiero zamiata kuprem! Co prawda nieco stracilo na wlasnosciach uzytecznych na co dzien, ale do dryftu taka szpera to podstawa.

 

 

Mam jeszcze 1 pytanie, czym się różni wersja racing od nie-racing ? Kosmetyką ?

 

Racing ma lakier English Racing Green, dokladke tylnego zderzaka, bezowe skory, drewniane elementy wykonczenia, obrecze aluminiowe BBS 8x17". Taki Jaguar w japonskim stylu ;)

 

 

P.S. Gdyby z jakiś powodów chciałbyś się go wkrótce pozbyć to ja jestem zainteresowany ;-)

 

Poki co mi to nie grozi, ale bede pamieal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ano właśnie, wczoraj wyczytałem , że to ma LSD w serii. Jak to jedzie w poślizgu w porównaniu do otwartego dyfra ?

 

W drugim, a wlasciwie w pierwszym S14a witralismy szpere two-way Kaaz i do dopiero zamiata kuprem! Co prawda nieco stracilo na wlasnosciach uzytecznych na co dzien, ale do dryftu taka szpera to podstawa.

 

 

Mam jeszcze 1 pytanie, czym się różni wersja racing od nie-racing ? Kosmetyką ?

 

Racing ma lakier English Racing Green, dokladke tylnego zderzaka, bezowe skory, drewniane elementy wykonczenia, obrecze aluminiowe BBS 8x17". Taki Jaguar w japonskim stylu ;)

 

 

P.S. Gdyby z jakiś powodów chciałbyś się go wkrótce pozbyć to ja jestem zainteresowany ;-)

 

Poki co mi to nie grozi, ale bede pamieal :)

 

Jeździłem roverem to miał on kolor British racing green :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durbos, tą Barcelonę, która gra dzisiaj z Villarrealem ?

Dokładnie, szkoda Henki, ale może dzięki temu wreszcie ogra się trochę Maxi. W każdym razie rezerwowy skład Barcy wystarczył na rezerwy Submarinos Amarillos :D ! La Liga wygrana, prawdziwe nerwy w najbliższą środę, mam nadzieję, że AC Milan podzieli los właściciela i też przegra jak on (w wyborach) po walce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...