Skocz do zawartości

Generator HHO


mOOmin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie "syczę" na kierowców,ani na nikogo. :mrgreen: :-P

 

To straszna chała. A poza tym jesteś zacofany. Słyszałeś, mamy XXI a ... wciąż bez LPG jeździmy (o atomowym, wodorowym zasilaniu nawet nie wspomnę). No chała i hańba na resorach :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Fajny wątek to se piszę... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No chała panie,straszna. :mrgreen: Zacofany leszczyk w pepegach bez auta. :-P

Też se tylko piszę,z nudów. :mrgreen: Gdybym miał choć Trabanta,z 1,1 motorkiem,to gaz bym se założył i wodorkiem go karmił. :twisted:

A tak lipa i kicha. :oops: Idę sobie sznurówki od pepegów przefarbować.Tylko na jaki kolor?Żeby było trendy. :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chała panie,straszna. :mrgreen: Zacofany leszczyk w pepegach bez auta. :-P

 

Ja to sobie myślę, że nam po prostu wiedzy i ogłady brakuje, których bylibyśmy z pewnością nabyli przebywając na forach samochodów grupy VAG (o, to są dobre samochody). Takie SeatStarsForum na przykład, albo inne epizody Wojno Gwiezdnej Sagi. A tak to jeździmy jak te matoły na noPb.

 

 

(o atomowym, wodorowym zasilaniu nawet nie wspomnę)

 

na skórki od bananów byłby fajny :mrgreen: .

 

albo na brudne pepegi Cybela z kolorowymi sznurówkami ( cybel Ty Biedroniu jeden :mrgreen: )

 

 

No to zdravim

Czuj wodór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej doszło do was że to nie para wodna tylko wodór:D zawsze coś...ja się wstrzymuje na razie od komentów dopóki nie zainstaluje ustrojstwa u siebie w bolidzie 19.11 ma być u mnie dokupuje jeszcze efie sondę i z montażem to raczej problemu nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej doszło do was że to nie para wodna tylko wodór:D zawsze coś...ja się wstrzymuje na razie od komentów dopóki nie zainstaluje ustrojstwa u siebie w bolidzie 19.11 ma być u mnie dokupuje jeszcze efie sondę i z montażem to raczej problemu nie będzie...

Tylko najpierw wymontuj BOVa i założ DV i tak pojeżdzij z tydzien lub dwa, a dopiero potem dołoż te HHO i wtedy porównuj wyniki spalania, bo tak będą o dupę potłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem jeszcze doczytaj, jaki jest bilans energetyczny, tzn ile trzeba włożyć w rozłożenie wody na tlen i wodór i ile potem można z tego uzyskać.

 

 

Jak twierdzisz, że zyskujesz więcej niż wkładasz, to wynalazłeś perpetum mobile. Udowodnij to, obal znaną fizykę, przekonaj świat i żyj dostatnio resztę życia :mrgreen:

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsyłam do jakiegoś słownika który objaśnia co to znaczy perpetuum mobile:D bo widzę że wyśmiewać to łatwo jest ale do książek to trochę trudniej zajrzeć. poza tym samochód nie ma jeździć na samym wodorze tylko to ma być dodatek w całej mieszance i tylko w kilku dziesięciu % zastąpić benzynę.

Edytowane przez mOOmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsyłam do jakiegoś słownika który objaśnia co to znaczy perpetuum mobile:D bo widzę że wyśmiewać to łatwo jest ale do książek to trochę trudniej zajżeć

 

Ty, ale nie zmieniaj tematu :mrgreen:

 

Do rzeczy proszę...

...założony jest ten siódmy cud świata ? Neony pod podłogą zaświeciły ? Z ozdobnej nakładki na przeżartą rdzą końcówkę rury leci już złoty deszcz ? Na disco w Koziej Dupie laski piszczą dostatecznie rozkosznie ?

 

Nie, bo jak TAK, to pięknie i gratulacje serdeczne.

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mOOmin skoro chcesz rozmawiać poważnie to podaj konkretne parametry technicze tego urządzenia.Jaki pobór mocy,jaka ilość wytworzonego wodoru,czy dostosowane jest do konkretnego modelu auta,czy raczej uniwersalne do wszystkich i rodzaj spalanego paliwa nie ma wpływu na konstrukcję i parametry urządzenia.Jakieś konkretne testy,miarodajne przedsatwisz?

Tak to tylko możemy sobie puścićwodze fantazji,co powyżej widać,nawet ułańskiej :mrgreen: ,a Ciebie niezwykle drażni.

Tutaj ludzie wydech zmieniają i robią korektę mapy,mapy robi się także pod konkretne paliwa,a Ty chesz podtruwać autko wodorem :-P i sądzisz że zniesie to bez bólu? :shock: :shock:

Alem się poważny w sobotni,przyjemny wieczór zrobił,pfu,pfu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alem się poważny w sobotni,przyjemny wieczór zrobił,pfu,pfu. :twisted:

 

Może nie tyle poważny co...no jednym słowem (może jednak dwoma :mrgreen: ) istny samarytanin z Ciebie. Ale fakt, leżących kopać nie należy. To nieładnie ;-)

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

 

PS. mOOmin , nie spoufalaj się bo w ryja będzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos a co Ty taki zasadniczy jesteś w sobotni wieczór? :mrgreen: Odpalasz Henia czy w robocie? :-P

Grzesiek_67 strzelam focha. :mrgreen: :-P

Najpierw Biedroń teraz samarytanin?Jam prosty leszczyk w pepegach z kolorowymi sznurówkami,bez podtekstów. :twisted::lol:

Piwko? :cool: Zdrówka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pablo, wypraszam sobie, sam popatrz

 

...a Wy jednak serio jedziecie. Znachorzy :twisted:

 

Jest taki wątek w Off-topic - http://www.forum.sub...-atmosfere-d/��

o i to jest dobre miejsce, prawda ?

Prawda czasu, prawda ekranu, prawda... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Widzisz, od razu pisałem gdzie winno być miejsce Wodorowego wątku :mrgreen:

 

 

Modom zgłosić nie mogłem, bo po pierwsze to nie Urząd Skarbowy (vide mój, znaczy Carlosa, podpis :mrgreen: ), po sekundo ... nie umiem teraz :twisted:

 

 

No tak czy siak, teraz może się napijemy jakiegoś jogurtu :D

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Edytowane przez Grzesiek_67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wystraszylim..... :mrgreen: :mrgreen:

Szczególnie ten Woźnica Rydwanu :lol:

To ja tu zapasy browarków poczyniłem,przekąskę se zapewniłem a tu co?Nic. :mrgreen: :-P

O i jeszcze Mod tu zajrzał i podmiótł pod dywan,dwa razy. :-P

No to siup Grzegorzu? ;)

P.S Obyśmy Odoru nigdy nie czuli? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem że 19.11 paczka będzie u mnie i mniej więcej od tej daty będzie coś się działo więcej w tym kierunku. ale post zginął w masie bełkotu forumowego. jak na razie 2 użytkowników napisało coś co wypada brać pod uwagę i stosują przynajmniej jakieś wskazówki.

testy tutaj jakieś macie http://www.hho-generator.com/Czy-to-dzia%C5%82a/ i nie to że propaguję jakąś stronę tylko sam szukałem. mowie jak zamontuje dziadostwo u siebie będę mógł coś sam od siebie powiedzieć. przyznać się do błędu albo że tak powiem triumfować. jak będzie wszystko ok samochód do zobaczenia będzie w Gorzowie albo we wrocku zależy gdzie aktualnie będę.sam szukam odpowiedzi...ale śmieję się z ludzi którzy nawet tego na oczy nie widzieli a się wypowiadają:D to tak jak by się wypowiadać o potrawie z obrazka że jest niedobra...a może być całkiem nie zła tylko trzeba spróbować. teoria względności też nie miała prawa bytu wg. kanonów nauki jak ją pewna mądra osoba odkryła...po rozmowach z mechanikami wiem na pewno że nie zaszkodzi to silnikowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

testy tutaj jakieś macie http://www.hho-gener.../Czy-to-działa/ ...ale śmieję się z ludzi którzy nawet tego na oczy nie widzieli a się wypowiadają :D to tak jak by się wypowiadać o potrawie z obrazka że jest niedobra...a może być całkiem nie zła tylko trzeba spróbować. teoria względności też nie miała prawa bytu wg. kanonów nauki jak ją pewna mądra osoba odkryła...po rozmowach z mechanikami wiem na pewno że nie zaszkodzi to silnikowi...

Cieszymy się razem z Tobą że potrafisz się śmiać z siebie. :-P

To mają być wiarygodne testy? :shock:

Chyba Cię oszukują. :???: Ci mechanicy. :mrgreen:

Trza było pisać że budujesz wehikuła do podróży w czasie. :twisted: Pozdrów Albercika. :mrgreen:

P.S. A co mówą mechanicy i inne mądre głowy w sprawie użytkowania Ustrojstwa zimą?Wszak mroźne one są.A jak wiadomo woda ma trzy stany skupienia. :lol: :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wody wlewany jest wodorotlenek potasu dla usprawnienia elektrolizy,po wlaniu temperatura zamarzania cieczy spada do -18 wiec nie jest tak źle.dopiero przy ostrzejszej zimie nie pojeżdżę i zostaje sama benzyna. sam to testuje a atakujecie mnie jak nie wiem co :D zjawisko elektrolizy nie wymaga dużych nakładów energii zwłaszcza jak chce się wygenerować niewielką ilość, jak doświadczenia ze szkoły podstawowej pokazują wystarcza do tego baterie.więc myślę że alternator w zupełności wystarcza...stronę tak o sobie znalazłem przez przypadek...na tube jest filmik ze stacji TV w stanach jak wprowadzają to w całym komisariacie do użytku po testach na 6 samochodach...więc tak mi się wydaje że nie do końca to taki szmelc jest ale jak mówiłem sam się przekonam...ale najfajniejsze będzie to jak to będzie działać :D i ciekawe co wtedy wymyślicie bo jak na razie to nawet nie macie dowodów że to nie działa bo żaden z was tego nawet w rękach nie miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nikt Ciebie nie atakuje. :cool:

My tylko dyskutujemy,wymieniamy poglądy,różnorakie. :mrgreen: A że wesołe z nas osobniki,to i krotochwile się zdarzają. :lol:

Dowodów że to działa nie masz również Ty. :-P

Testy w Stanach.Jeden cały komisariat? :shock: A te testy były przeprowadzane na silnikach z wiatrakami? ;-)

Zakup,montaż kosztuje,z tego co wiem to i przegląd się przydaje od czasu do czasu.Jakie koszty?Czy czasem oszczędności nie będą iluzoryczne? :twisted:

Znalazłem coś takiego

 

http://www.konstrukcjeinzynierskie.pl/wybor-redakcji/659-hho-energia-z-wody.html

Jak widać,wielkość sprzedaży nie powala,biorąc pod uwagę wielkość rynku motoryzcyjnego,nawet gdyby to pomnożyć przez 10.

My tylko chcemy wskazać,jakie mogą czyhać związane z tym problemy czy zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie do końca sugeruje wielkością sprzedaży, bo to nie dziwne że projekt trafił do szuflady...dużo takich nowinek trafia tam najpierw a potem jest odkurzanych i z pompą wchodzą na rynek...opóźnienie jest celowe,pomyśl co by się stało jak by wszyscy na tym jeździli:D kto by na tym stracił. ale to już inny temat,nie motoryzacyjny. chociaż jak widzę ten też przy czyjejś pomocy zszedł do innej rubryki:D nawet zobacz co się dzieje gdy się o to spytasz tak o ,kogokolwiek:D atak i próba kompromitacji pomysłu...większość nawet o tym nie słyszała ale co tam, dla samej zasady.w ogóle z jakimikolwiek nowinkami w polszy ciężko, zazwyczaj wszyscy mocno sceptycznie podchodzą. ja podchodzę do tego tak, że trzeba próbować innych alternatywnych źródeł bo będziemy dalej tkwić w średniowieczu energetycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...