Skocz do zawartości

wyjazd ekipy Kraków na zlot plejady Subaru 2006


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podejrzewam, ze ciezko mu będzie znaleźć kogoś na taki włajaż :roll:

 

Aha, panowie- prosze sqadac zamówienia na kanapki na wyjazd (ilość, zawartość, itp), zamówienia przyjmują: starsza sexy-kotka ŁOŚiedlowa depi i młodsza sexy-kotka ŁOŚiedlowa moniqa.

W/w zostały niniejszym wydelegowane do tak poważnego zadania przez orgazmnizatora.

 

Ps1. od decyzji nie ma odwolania.

 

Ps2. Ja poplose bułeczkę z masełkiem, szynkom, jelołserem i ugorkiem- sztuk 10 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzejmię informuję ze zgodnie z KPA na każdą decyzję przysługuje odwołanie...więc jeśli godzina startu pozostaje niezmienna..to moge Ci dać najwyżej w nos :mrgreen:

albo czas startu zostanie ucywilizowany..albo z bułeczki nici..bo o takiej porze to ja jestem oddelegowana do spania ..OoooOo! no...

 

 

p.s. a jak będziesz nieugieta gumka to...z orgazmnizatora zostaniesz zmieniony na onanizatora wyprawy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniś ty mi tu nie podskakuj, bo ja musze twardy być, anie miętki :roll:

 

Szczerze, to wole utrzymać w "mocy" moja decyzję z godzina wyjazdu 6 rano, bo i tak wszyscy sie będa zjeżdżać do 7.

Poza tym doszły nam min 2 postoje, jeszcze nie wiadomo gdzie, ale najprawdopodobniej zwijamy po drodze śląsk, a później wielkopolskę, tak że na bide mamy 10, 11 godzin drogi.

A chyba nikomu sie nie usmiecha tam na noc dojeżdżać.

Tak, ze bądź grzeczna, albo Cie jeszcze w kawkę na drogę dla orgazmnizatora ubiorę :mrgreen:

 

baj de łej, ot i skorygowana lista startowa :

15 VI- czwartek, parking SIP, 6:00 AM

squad:

:arrow: moniqa

:arrow: CracowDragon

:arrow: guma

:arrow: depi i jakub001

:arrow: Alex

:arrow: vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniś ty mi tu nie podskakuj, bo ja musze twardy być, anie miętki :roll:

 

czy ja wiem..lepsza twarda guma czy miękka..hmmmmmm 8)

 

Tak, ze bądź grzeczna, albo Cie jeszcze w kawkę na drogę dla orgazmnizatora ubiorę :mrgreen:

 

oooo kawy moge pilnować..bo o tej godzinie to ja będe "lekko"zaspana i paputkowata..

 

baj de łej, ot i skorygowana lista startowa :

15 VI- czwartek, parking SIP, 6:00 AM

 

brrrr............

 

squad:

:arrow: vert

??? Ten kawior nas zaszczyci?? :mrgreen:

 

p.s. zapomniałeś dopisać do listy porwanego Lolka :wink:

 

 

a teraz serio..czy na plejady jedzie ktoś kto może mnie wziać na balast do auta??poniewaz mój plan wypadu na kilka dni nad morze po zlocie poszedł @%%$% ...sobie gdzieś..to nie wiem czy jest sens żebym jechała Hansem...i zaczynam kombinować.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz serio..czy na plejady jedzie ktoś kto może mnie wziać na balast do auta??poniewaz mój plan wypadu na kilka dni nad morze po zlocie poszedł @%%$% ...sobie gdzieś..to nie wiem czy jest sens żebym jechała Hansem...i zaczynam kombinować.. :roll:

 

Moniqa, chyba Bart1000 szuka wspolpasazera, od kiedy wyszlo, ze nie bede mogl jechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie TOPOWA sprawa!

Należy zebrać informacje o występujących na trasach przejazdu miejscach "wyciekania" kasy & "nabijania" punktów - czyli o fotoradarach, ulubionych miejscach postoju niebieskich, itd.

Po ostatniej wpadce jestem tym przerażony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zebrać informacje o występujących na trasach przejazdu miejscach "wyciekania" kasy & "nabijania" punktów - czyli o fotoradarach, ulubionych miejscach postoju niebieskich, itd.

Juz zrobiłem aktualizację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukiman, ekipa SIP-owa wyjeżdża 14 więc na pewno się podzielimy z Wami tymi cennymi a raczej bezcennymi informacjami tylko szczerze nie wiem w ilu % pokrywają się obie trasy dojazdu :roll: ..... może charlie już to ma "obczajone" :wink:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, wystąpił mały problem, ale szybko go usunę... mianowicie w CB które dostałem jak na razie występuje tylko 9 kanał bo przyciski się popsiuły flance.... Ale mam zamiar jutro zawieść, je do jakiegoś speca co by walną na nie specowskimi gałami... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsza sexy-kotka ŁOŚiedlowa depi i młodsza sexy-kotka ŁOŚiedlowa moniqa.
Popatrz Monia jak to sie Guminek podlizuje :mrgreen:

 

 

..Ale jak my bedziemy "robić" te kanapki razem z Moniqą dzień (czyt.wieczór) wcześniej to jakoś tego nie widzę,że wstaniemy na 6 ;)

 

 

Ps2. Ja poplose bułeczkę z masełkiem, szynkom, jelołserem i ugorkiem- sztuk 10

 

Guma nie ma takich w menu! Bułki podajemy tylko z PASZTETEM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsza sexy-kotka ŁOŚiedlowa depi i młodsza sexy-kotka ŁOŚiedlowa moniqa.
Popatrz Monia jak to sie Guminek podlizuje :mrgreen:

a ma inne wyjście? :mrgreen:

 

Ps2. Ja poplose bułeczkę z masełkiem, szynkom, jelołserem i ugorkiem- sztuk 10

 

Guma nie ma takich w menu! Bułki podajemy tylko z PASZTETEM :mrgreen:

Guminku..dla Ciebie zamówie nawet specjalnie bułki w piekarni...zaznacze że maja być gumowate :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, przeczytaj wcześniejsze posty :wink: szczególowa trasa jest wyżej.

nie, przez W-wę nie jedziemy, tak w skrócie:

Kraków- Śląsk- Łódź- Włocławek- Toruń- Grudziądz- Gołuń. :mrgreen: i hejnał :!:

Trasa tak wygląda z dwóch powodów, po pierwsze najkrótsza, po drugie zwijamy po drodzę Śląsk, Wielkopolskę. A W-wa moze dotrzec do nas przecież we Włocławku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...