Skocz do zawartości

1/4 mili


Gość jasiufreestyle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, tak tak jeszcze poweidz że jesteś zbyt nieśmiały... to Cię wyśmieję. A OZ na żywo całkiem spoko koleś jest i nawetmam jego numer (nie wiem czy aktualny...OZ?)

:twisted: O tak, Przemeq nalezy do nieśmiałych i tych niewygadanych... :mrgreen: W ogóle na Forum sami jacyś cisi, sztywni i nieśmiali. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A OZ na żywo całkiem spoko koleś jest i nawetmam jego numer

 

a ja mam numer do Długiego, łysego, bondża i kilku szmuli..... i kto tu jest debeściak?

 

OZ przebija chyba jednak na tym forum popularnoscia Marcina, moze bede mial zaszczyt go kiedys poznac i tez bede szpanowal :lol::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcina też znam ;-) Nawet z nim kiedyś jechałem autem!! ;-)

Nie przyznawaj się do takich rzeczy, bo wszyscy będa chcieli Cię dotknąć. :wink: :mrgreen:

 

 

 

Wcale się nie przyznaję, że przejechac się tak szybkim autem [może być nawet wolniejsze :twisted: ] z tak szybkim kierowcą jak Marcin, czy OZ, to moje marzenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyznawaj się do takich rzeczy, bo wszyscy będa chcieli Cię dotknąć.

 

hmm fanki, wizyty w zakładach pracy.....

 

 

Wcale się nie przyznaję, że przejechac się tak szybkim autem [może być nawet wolniejsze ] z tak szybkim kierowcą jak Marcin, czy OZ, to moje marzenie.

 

Pamiętaj sygnaturkę shodana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie przyznaję, że przejechac się tak szybkim autem [może być nawet wolniejsze ] z tak szybkim kierowcą jak Marcin, czy OZ, to moje marzenie.

 

Pamiętaj sygnaturkę shodana ;-)

Pamiętam, pamiętam. Jestem dość "wszechstronny" i lubie praktycznie każdy sport samochodowy, czy to rajdy, czy to ćwiartka, czy tor... Wszystko mnie nieziemsko kręci. :D

 

Jak na South Parku: "I've just seen Terrence and Philip. Who wants to touch me?!? WHO WANTS TO FUCKIN' TOUCH ME?!?"

Niezłą masz pamięć. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...