Skocz do zawartości

Wrocław gdzie sprawdzić WRX`a


doctor_j

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się do Wrocławia w celu oględzin WRX, który mnie zainteresował . Gdzie najlepiej udać się na sprawdzenie? Do Dzierżeniowa 60 km więc trochę daleko dlatego szukam czegoś na miejscu...

 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizus :mrgreen: . Piszą ludziska MTS i koniec kropka. Chyba, że chce ci się jechać do Nowego Sącza , Katowic , Krakowa.

+1 :mrgreen:

 

A trasa 60 km sama w sobie będzie dobrym sprawdzeniem czy przypadkiem na tym dystansie panewka nie wyleci razem z korbami bokiem a skrzynia nie zdematerializuje się po 5 zmianach biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik robiłem w MTS Dzierżoniów, bieżąca konserwacja itp. jednak we Wrocławiu. Nie chce się jeździć te 60km za każdym razem. We Wrocławiu chłopaki też są ok.

 

Niestety prawda taka że obydwa serwisy sobie lekko tyłek obrabiają co uważam za błąd. O klienta trzeba walczyć, ale nie tędy droga Panowie. Na końcu jednak jakoś obsługi/kontakt ma duże znaczenie - tutaj minimalnie jednak Subaru Wrocław prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale jeżeli 60 km do MTS jest dla Ciebie "za daleko" to nie wiem czy powinieneś kupować WRx'a. Idąc tym tropem to może się okazać, że wyjechanie z garażu jest "za daleko". A nawiasem mówiąc to na DW nikt Ci lepiej nie sprawdzi Subaru jak MTS :) Chce się mieć Plejady to trzeba mieć też czas... 60 km to tylko pół godziny jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - korzystałem z obydwu serwisów, więc czytajcie uważnie. Cały silnik, sprzęgło itp. robiłem w MTS u Pana Marka i sobie chwalę. Pasjonat, mega wiedza itp. Od tego czasu wszystko chodzi bezawaryjnie, więc mówimy tylko np. o zmianie oleju, płynu hamulcowego. A w tym celu jechać 60km to dla mnie strata czasu. A odnośnie serwisu to nie miałem kontaktu z Panią z ASO Wrocław, tylko młode chłopaki za ladą kilka razy zachowali się bardzo fair i nie próbowali naciągać - a takie rzeczy doceniam. Taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - korzystałem z obydwu serwisów, więc czytajcie uważnie. Cały silnik, sprzęgło itp. robiłem w MTS u Pana Marka i sobie chwalę. Pasjonat, mega wiedza itp. Od tego czasu wszystko chodzi bezawaryjnie, więc mówimy tylko np. o zmianie oleju, płynu hamulcowego. A w tym celu jechać 60km to dla mnie strata czasu. A odnośnie serwisu to nie miałem kontaktu z Panią z ASO Wrocław, tylko młode chłopaki za ladą kilka razy zachowali się bardzo fair i nie próbowali naciągać - a takie rzeczy doceniam. Taka moja opinia.

 

Pewnie w ASO Wrocław nie naciągają, ale dwie roboty w moim aucie spartolili - poprawiałem u swoich mechaników. Jedna naprawa pokutuje do dzisiaj... :evil:

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...