Skocz do zawartości

dla znudzonych...


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

własnie jestem po lekturze cennika Mercedesa... prawie za wszystko trzeba dopłacać!!! zeby wyposazenie mial porównywalne do Toyoty to trzeba dolożyc wyposażenia za 70tys.... i o tyle jest droższy.... z drugiej strony ja chyba nie pasuję do Mietka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma byc duże, porządne i z napędem 4x4

SsangYong Musso ostatnio chwalą...

 

A tak serio, to gdybym szukał czegoś co nie jest bulwarówką, ale nie potrzebował UAZ-a... i byłoby mnie stać na Landcruisera, to nie miałbym dylematu. Najmniejszego. Od Czirokeza, Patrola i Pajero jest lepszy w każdej konkurencji, Mietki mi nie leżą (nooo, chyba, że topowe G), współczesne Range i LandRovery to już też nie to, co kiedyś. Nie ta dusza, za to nadal spora awaryjność.

 

A więc Toyota.

 

Jak kupisz, to mam nadzieję, że kiedyś dasz się przejechać po krzywym... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego co wymieniles to chyba wybral bym najbardziej terenowy BMW X5 3.0d mimo ze nienawidze bmw ale w porownaniu z ML jest poprostu lepsza!!!

pozdrawiam

 

 

tak jak nienawidze BMW (no chyba ze wycinac :lol: ) X5 jest... niestety trzeba powiedziec dobra w ryj. ma niesamowity uklad kierowniczy i zawieszenie, przejezdzilem kilkaset kilometrow wersja 3,0d.

niestety awaryjny jest to typek, w ciagu roku auto prezesa firmy, w ktorej pracuje 3 razy zaliczylo z pod firmy odjazd a lawecie do serwisu.

co do MLa, w srodku strasznie slaby jest, widzialem tez silniczek, zdaje sie 3,2L w benzynie, w ktorym bebechy utorowaly sobie droge na wolnosc przez wyrabane dziury w kadlubie. ciekawy bardzo widok. :shock:

moze Infinity FX :twisted: , piekny samochod i szybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dyskusja jest mało Subarzana, przerzucam do OT

 

e no nie przesadzaj znow WuRC - forum glowne mialo byc z zalozenia forum motoryzacyjnym (tak sobie zyczyl padre)! W OT niech laduje to, co faktycznie nie ma nic wspolnego z motoryzacja... uodaja think? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzisz forkiem za niecala stowe a mowisz o bryka za 200 i wiecej kasy wiesz ze range rower sport kosztuje prawie 400 tysi ml mrawie 300 :?:

a moze kup sobie kozackie mitsu pajero wypas za 180 tysi jest na prawde kozackie

super na dlugie trasy i super w terenie lesno lakowo nartowym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wcześniej wspomniałem... nie jestem maniakiem off-road'u ale czasem lubie wjechac w teren.

a na co dzień potrzebne mi auto którym normalnie mozna przyspieszyc... a Patrol do setki potrzebuje 17 sekund!!! hamulce tez porazka....

a kąty natarcia/zejscia ma mniejsze niz Toya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...