Skocz do zawartości

dla znudzonych...


pakistani

Rekomendowane odpowiedzi

troche nie temat na to forum... ale jakby się tak głębiej zastanowić.... obecnie jeżdżę forkiem. Stary nie jest... ale trochę nieduzy ogólnie..... czas zatem za parę (naście) miesięcy przesiąść się do czegoś większego...

i tu pytanie: co radzicie: Land Cruiser 3.0 DID 163 KM + fabryczny chip na 200 KM

Mieczysław ML 320 cdi

wypasiony Land Rover Discovery V6 tdi

biedny Range Rover Sport V6 tdi???

a moze poczekać trochę i oblookać Tribeccę?

co byście wybrali? i dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś bez dizla, bądź człowiekiem, jeszcze Ursusa 6,0 Tdci dopisz

 

Nie rob chlopie scen !!!

 

Pakistani:

 

jesli chcesz utrzymac styl, to Rover oczy-wiscie;

 

w Tribece siedzialem - dla mnie to WIELORYB na kolkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Land Cruiser wielkoscia przypomina czolg

Nigdy w zyciu bym nie kupil ML nie nawidze mercow

Land Rover Discovery V6 tdi to jest najlepsza opcja w terenie duzo frajdy :)

Tribeca chyba ci nie spasi bo wymieniles same diesle a tribeca to tylko benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedesasm sam jezdze ale akurat ML-a odradzambo to jeden z najgorszych samochodow jakimi jezdzilem oprocz no wlasnie wszystkiego co angileskie!!!! Szczegolnie land rovery (wszystko co ma w nazwie rover) szkoda troche ze auto ktore ma przebiegu 15 tys mil cale w srodku trzeszczy stuka puka a silnika trzeba pilnowac jak corki-dziewicy bo to szybciutko ucieka plyn chlodzacy olej itd... Land criuserem jezdzilem ale 4.2 dieslem i samochod fajny jezeli lubisz tak duze i ciezkie auta jedynie to bardzo malo miejsca w srodku (co mnie bardzo zdziwilo szczegolnie z tylu)

Z tego wszystkiego co wymieniles to chyba wybral bym najbardziej terenowy BMW X5 3.0d mimo ze nienawidze bmw ale w porownaniu z ML jest poprostu lepsza!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio serio, to miałem już tradycyjna terenówke na ramie i ze sztywnymi mostami - nie dziękuję . Jak będę chciał pojeźdźić na koniu to pojadę do stadniny ;-). Mówi sie, że w zimie dobre : guzik prawda, skręca jak betonowy kloc, a zatrzymać to można skutecznie na śniegu czy lodzie tylko za pomoca kotwicy, opony tak drogie, że małe auto miejskie można kupić za cene 1 szt. Do normalnego garażu nie wejdzie, no i nigdy tym w prawdziwy teren większość nie pojedzie bo:

1. ma uniwersalne opony, które sie nie nadają nawet na lekkie błoto,

2. szkod lakieru metalic i felg ALU

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ogladałem/jeździłem ML i Land cruiserem... i przyznam ze właściwości terenowe Landa sa super... forysiem nie odważę się nawet próbować w takie okolice wjeżdżać.... i fakt że jest wielki. Fakt ze w gre wchodzi tylko wersja 5d - i w srodku jest duuuuużo miejsca, podobnie jak w bagażniku.... Jest też ustawianie nastawów zawieszenia, i na sporcie nawet niexle sobie radzi w zakrętach jak na takie wysokie pudło...

ML tez jeździłem - kiedyś nie własnym a teraz probnym i różnica w jakości i prowadzeniu jest olbrzymia.... ale niestety na jeździe próbnej jest ML 500..... i to jeździ juz całkiem przyjemnie az mozna się skusić.... choć fanem mietków nie jestem....

bmw x5 - odpada. I tyle.

na jazdę Rangem dopiero się wybieram....

a i byłem u Jeep'a... Grand cherokee fatalny jezeli chodzi o jakość i ilość miejsca....

Pewnie i tak poczekam aż pojawi się u nas tribecca, tak dla spokojnego sumienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najnowszy ML jest rewelacyjny. Nie dosc, ze piekny to takze i bardzo dobry. Ogladalem kilka porownan nowego MLa z innymi czolowymi autami w tej klasie i wrecz zdeklasowal rywali a przede wszystkim X5. Zdecydowanie bralbym Merca i to wlasnie 320CDI 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz być nienormalny w tłumie to brałbym Land Rovera ( trzaski można przeżyć jeśli się czasem w teren wypada) Land Cruiserem 3.0 nie jeździłem jeździłem starszą V6 diesel i chodził jak marzenie, niestety 3.0 jest chyba 4 cylindrowa co przy takiej pojemności nie wróży jakiejkolwiek kultury ze strony silnika. Blokady w toyocie działają świetnie ale jak się zakopiesz to tylko ciągnik i to pomóc może tylko przyjaciel z dużym ciągnikiem albo ciężarówką terenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek robi sie trochę mały czasami.... i pewnie za jakies 8-10 miesięcy trzeba go bedzie wymienić....

Leszek, to jest zwykły 2.0, 158KM - a ze zmian to jeszcze dokładki zderzaków i progi....

mamy jeszcze taki przewrotny plan ze wspólnikiem żeby kupić jedno STI albo Forka 2.5 i drugiego Discovery albo Range Sporta.... ale na razie się przymierzamy. Jeżeli postanowimy zainwestowac w firmę a nie własne marzenia to zamiast w tym roku zmienimy auta pod koniec przyszłego..

ale to pokaże następne pół roku - a trzeba wiedzieć co jest na rynku i jak co jeździ żeby się jakoś ukierunkowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jeździć i Rande-m i Land Roverem(oczywiście najnowszym modelem) i w życiu bym nie kupił zadnego z nich. Trzeszczą, wyją i wogóle sprawiają wrażenie mocno niedopracowanych.A ML jest super ale tylko z mocnym silnikiem, jest ładny, poprawny i no właśnie Merecedes, czyli trochę awarii, trochę drogo i masa problemów ze złodziejami,ale nowy jest naprawdę super. Najbardziej optymalnym wyborem jest Land Cruiser 120. Naprawdę auto dopracowane, elastyczne i poprostu zaawansowane technicznie. Jeździłęm miesiąc Landem i szczerze mówiąc nie zastanwaiłbym się nad żadnym innym samochodem w tej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...