Skocz do zawartości

policyjny nissan patrol


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze uwaga na czarneego nissana PATROLA

w warszawie jezdzi taki z 2 policjantami w cywilu.15 minut temu w wilanowie zatrzymali mnie bo gadalem przez komore.200pln mandat i zero gadania o lapowie :shock: :shock: :shock: :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatrzymali mnie bo gadalem przez komore.200pln mandat

 

Byłem święcie przekonany że za komórkę jest stówa :shock:

To zależy jaki masz abonament :mrgreen:

 

ROTFL

 

Na drodze między Radomiem a W-wą(na tym fajnym kawałku gdzie są zielone ekrany dźwiękochłonne) jasno zielona Meganka II sedan na Radomskich tablicach i zatrzymuje niestety cały sznureczek pędzących samochodów, a nie jak zwykle bywa tylko przodownika grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasno zielona Meganka II sedan na Radomskich tablicach i zatrzymuje niestety cały sznureczek pędzących samochodów, a nie jak zwykle bywa tylko przodownika grupy :)

yyy... znaczy jak to technicznie wyglada? machaja dziesiecioma lizakami jednoczesnie? blokuja wszystkie pasy ruchu, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w kazdym razie szok :shock: patrol policji .....czy to japonia ...i kolesie jacys debilowaci za komore dwie paki to jednak przegiecie ..no ale widac nasz wielebny prezydent sie stara rozdajac patrole mlokosom z mlekiem pod nosem...wiec wykazac sie muszom... :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasno zielona Meganka II sedan na Radomskich tablicach i zatrzymuje niestety cały sznureczek pędzących samochodów, a nie jak zwykle bywa tylko przodownika grupy :)

yyy... znaczy jak to technicznie wyglada? machaja dziesiecioma lizakami jednoczesnie? blokuja wszystkie pasy ruchu, czy jak?

 

Ja widziałem to na przykładzie 3 samochodów. Po prostu wyprzedzając każdemu po kolei machali lizakiem no i każdy się zatrzymywał. Jakoś to w każdym bądź razie zadziałało jeśli trzech się zatrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem to na przykładzie 3 samochodów. Po prostu wyprzedzając każdemu po kolei machali lizakiem no i każdy się zatrzymywał. Jakoś to w każdym bądź razie zadziałało jeśli trzech się zatrzymało.

 

Naziści też tak u siebie robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...