Skocz do zawartości

LPG I generacji w s turbo?


blankito111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przymierzam się do zakupu forestera 1 generacji bez lub z turbo.Mam do kolegów następujące pytanie:czy warto w ogóle brać pod uwagę autko ze starym LPG (nie sekwencja)?Chciałem obejrzeć tego forka z Halinowa koło Wawy ale zauważyłem ,że ma on chyba właśnie stary gaz:

 

http://brzeziny.otomoto.pl/subaru-fores ... 57681.html

 

Czy jest sens bawić się w takie coś?Dzięki i czekam na Wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbyt słabe oko, żeby jednoznacznie powiedzieć coś konkretnie o LPG, ale to prawda, że przewód że śrubą między reduktorem a dolotem za IC wygląda jak od instalacji I generacji.

 

Pewnie ktoś się coś zaraz wypowie na ten temat konkretniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...i ta cena -14,5 tys trochę wysoka jak na ten rocznik i stare LPG -prawdopodobnie dlatego długo już się sprzedaje.

 

-- Wt wrz 11, 2012 5:05 pm --

 

Najlepiej by było kupić forka bez gazu ,pojeździć trochę i jak będę wiedział ,że w auto warto inwestować to włożyć nową LPG z 2 letnią gwarancją i tyle...ale ...no właśnie-trudno znaleźć coś zadbanego.Będę szukał dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butle masz homologacje na 10lat co do parownika rożnie to bywa czasami można go zregenerować tanim kosztem (sa komplety naprawcze) ew nowy do 500zł kupisz, filterek 50zł ,wtryski od 100-150zł nowe. Nowa instalacja Vgeneracji od 2300- 2700zł bez problemu noe chyba ze WAWA to 6000zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem S-turbo z tego samego roku z tego samego kraju (I). Na razie czekam co wylezie a potem jak już wszystko się ustabilizuje - to sekwencja! Nie narzekam - pije benzynki jak lekko cisnę - 9,8 a jak jeżdżę po mieście to i 12,5 połyka.

Stanowczo za wysoka cena! Szczególnie z komisu. Ja wynegocjowałem poniżej 10kilo. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten egzemplarz oglądałem ponad rok temu, kilka godzin póżniej kupiłem swojego.

 

Całe auto niechlujnie malowane, zacieki na uszczelkach, wygląda jakby ktoś to robił na szybko. Felgi wyglądają ładnie na zdjęciach po też maźnięte są farbą. Pod maską instalacja wygląda masakrycznie. Niby jest to BRC, ale ma chyba tyle lat co samochód. Jednym słowem, byłem, wszedłem na podwórko i tylko z grzeczności obszedłem ten samochód dookoła, nawet nie odpalałem. Nie chciało mi się nawet bliżej przyglądać. Ja i za 10k bym go nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...