Skocz do zawartości

Forumowy FRISTAJL


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nie dobrze kolego...masz szajs jakis a hoc masz dah otfierany no bo ftedy to morze cos by sie dalo zrobic rzeby zapisac cie do faklubu i na spot lutowy odrazu umuwic.bo spot bedzie w ustanowie kolo piaseczna i gryl bedzie tesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten lutowy zlot to trzeba mieć koniecznie si ze starym silnikiem w układzie v z cylindrami pod kontem 360 stopni i co najważniejsze napędzany wrzącą ropą, bo teraz te nowe SI nie bulgoczą (to najprawdziwsza szczerość !).

 

 

domestos666, masz napszuty napęd ? Nie dobrze. To wszystko wina tych żółtych ludzików co to one puszczają boskiego wiatera :!:

 

Loucyphre, co to jest "STFU", bo jakieś dziwne rzeczy mi wychodzą przy próbach rozszyfrowania skrótu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie dobrze kolego...masz szajs jakis a hoc masz dah otfierany no bo ftedy to morze cos by sie dalo zrobic rzeby zapisac cie do faklubu i na spot lutowy odrazu umuwic.bo spot bedzie w ustanowie kolo piaseczna i gryl bedzie tesz

 

Mam piłe spalinową

no to lucka na gryla podamy :lol::lol::lol:

lucek przeginam no pewnie a co mamy sobie laske robic na kazdym kroku?

facet cos belkocze to sie podsmiewamy delikatnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten lutowy zlot to trzeba mieć koniecznie si ze starym silnikiem w układzie v z cylindrami pod kontem 360 stopni i co najważniejsze napędzany wrzącą ropą, bo teraz te nowe SI nie bulgoczą (to najprawdziwsza szczerość !).

 

 

domestos666, masz napszuty napęd ? Nie dobrze. To wszystko wina tych żółtych ludzików co to one puszczają boskiego wiatera :!:

 

Loucyphre, co to jest "STFU", bo jakieś dziwne rzeczy mi wychodzą przy próbach rozszyfrowania skrótu ?

Witek kocham cie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek kocham cie :mrgreen:

 

Boję się tego pytania, jednak dzięki temu:

 

przeginam no pewnie a co mamy sobie laske robic na kazdym kroku?

 

widzę, że jesteś samowystarczalny, więc się odważę i zapytam:

Za co mnie kochasz?

 

 

Moniqa, brzmi jak niemieckie danie więc to pewnie będzie jakaś kiełbasa w lukrecji podana z piwem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek kocham cie :mrgreen:

 

Boję się tego pytania, jednak dzięki temu:

 

przeginam no pewnie a co mamy sobie laske robic na kazdym kroku?

 

widzę, że jesteś samowystarczalny, więc się odważę i zapytam:

Za co mnie kochasz?

 

 

Moniqa, brzmi jak niemieckie danie więc to pewnie będzie jakaś kiełbasa w lukrecji podana z piwem :mrgreen:

kocham cie za swiatlosc umyslu.bo to bardzo niestety ostatnio slabo spotykany przypadek ogolno narodowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy piszą "w temacie". Zaraz pojawi się Dementor ... sorki, raczej Moderator :mrgreen::mrgreen:

 

So What..luz..jeden wasnie zajmuje sie zglebianiem zjawiska aniolow...drugi odprawia czary zeby znow mu zajecia na uczelni odwolano..a trzeci pewnie odsypia ostatnie wieczory poswiecone muzykologii ..znaczy "chata" wolna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What..luz..jeden wasnie zajmuje sie zglebianiem zjawiska aniolow...drugi odprawia czary zeby znow mu zajecia na uczelni odwolano..a trzeci pewnie odsypia ostatnie wieczory poswiecone muzykologii ..znaczy "chata" wolna

... A czwarty dorwał się do kompa, bo lepsza połowa i pociechy poszły spać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So What!, to nie było dyplomatycznie a ku lepszej przyszłości nas wszystkich ogólnemu porządkowi co jest poprawne politycznie (w końcu Pranie i Sprzątanie ), w przeciwieństwie do pluszowej kaczki mojego psa :twisted:

 

Moniqa, ten drugi twierdzi, że nic nie wie o żadnych czarach (pytałem się go) ale jestem przekonany, że jego odpowiedź ukształtował strach przed obecnym rządem !

 

 

So What!, znowu się wymądrzę. Nie ma czwartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOZE to forum schodzi na psy!!!! Chlopak zadaje jakies tam pytanie madre czy nie i chce uzyskac odpowiedz! A tu chlopcy adoruja sie swoim slodkim pierdzeniem o niczym (piszcie sobie chlopcy sms-y i nie robcie tu syfu) i temat robi sie offtopicowy!

Nie masz nic do powiedzenia na temat jaki zadal kolega nie pisz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy piszą "w temacie". Zaraz pojawi się Dementor ... sorki, raczej Moderator :mrgreen::mrgreen:

 

So What..luz..jeden wasnie zajmuje sie zglebianiem zjawiska aniolow...drugi odprawia czary zeby znow mu zajecia na uczelni odwolano..a trzeci pewnie odsypia ostatnie wieczory poswiecone muzykologii ..znaczy "chata" wolna :twisted:

 

będzie balanga :twisted::twisted::twisted:

 

A jednak Moderator jest na posterunku :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOZE to forum schodzi na psy!!!! Chlopak zadaje jakies tam pytanie madre czy nie i chce uzyskac odpowiedz! !

Uzyskał dość dużo odpowiedzi, w stosunkowo krótkim czasie.

Fakt, forum schodzi na psy, ale ten temat jest wybitnie oldschoolowy i zawiera dużo z esencji klimatu dawnego forum. A najważniejsze ! Dział o śrubkach i zakrętkach jest szósty od góry, źle kliknąłeś. Ale m się nie gniewamy więc ty też tego nie rób. :D

 

Dla twojej informacji. ja te odpowiedzi piszę dla siebie i naprawdę nie robi mi różnicy czy przeczyta je pierwotny twórca tematu. Ważne jest dla mnie, że taki np. vert uśmiechnie się po całym dniu pracy. Nawet roku nie jesteś na forum a już się czepiasz. Zresztą robisz OT ! Zauważ. wszystkie posty oprócz twoich są pogodne. Nie pasujesz tu.

Wmoderator !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...