Skocz do zawartości

Forumowy FRISTAJL


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Witek..jak dalej bedziesz tak pisal to sie podpisze pd wczesniejszym postem Verta...

 

nie-ASO..dlaczego..wlasnie dlatego ze sie usmiecham..ze skreslilam kolejny dzien oczekiwania na zlot na ktorym spotkam swoich pokreconych znajomych ..bo zapomnialam o aneksach..zagospodarowaniach i Portugalczykach..moze dla kogos to malo..ale dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa, zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby tak było w końcu w statystyce lepiej wygląda. Kochają: 1 kobieta, 1 facet, 1 pies niż sam pies z facetem...

 

Chociaż przyznam szczerze, że cały czas mam głęboką nadzieję, że vert o tej miłości prawi, aby się podlizać "rządzącym elitą" w końcu on (pod)warszawiak, a pan Jarosław taki samotny :mrgreen:

 

Bana ? :mrgreen:

O tak, tak. Bana im wszystkim dwudziestu dwóm ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie tylko uwazam ze ta rozmowa miala bardziej chatowy charakter (zastanawaim sie dlaczego takiego jeszcze nie mamy). Tam po zadaniu takiego pytania chlopak dostalby odpowiedz jak sie nalezy a pozatym w kontakcie bezposrednim latwiej pogadac ponabijac sie zrelaksowac i zapomniec o portugalczykach!

Czesto szukam czegos na necie (wpisuje np zlot subaru forum) i gdyby wyswietlilby sie ten topic bym sie dowiedzial .....

Mysle poprostu o nowych niezorientowanych.

Srobki i nakretki hm... dobre!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO, był taki temat. Ale to się nie sprawdziło. Czat forumowy ma kilka wad natury technicznej (tragiczne odświeżanie) ...

 

Odpowiedziałem, rzeczowo konkretnie, zwięźle i w ogóle cacy, a teraz, żeby nie dostać bana za OT, nie-ASO napisze nam coś wesołego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...