Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo możliwe.

Muszę jednak powiedzieć, że nie zrobił na mnie wrażenia... dziewczyny też nie piszczały :roll: Może Michal ma inne zdanie... i doświadczenia :wink: ?

 

Mi tam sie ta drezyna podoba. Tylko czysta musi byc.

 

P.S.

Kudlaty, co do Twego pytania smsowego - tak to ja. Jak przeczytalem je shadiemu, ktory ze mna jezdzil stwierdzil, ze nie trudno bylo uslyszec. Ja myslalem, ze spokojnie jezdzilismy. Ale dzieki temu shadi podpisal krwia cyrograf na misia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, kto mnie przewiezie tfuuu EVO :mrgreen:

 

 

najlepiej czarnym IX, nie mam zdania na temat auta a chciałbym coś napisac w tym temacie :mrgreen:

jak już będziesz jeździł to rozbujaj maszynę i popędź 180 km dalej i podjedź do mnie, też chce się strasznie przejechać. Twoje kryteria mi jak najbardziej odpowiadają, czarne EVO IX :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje kryteria mi jak najbardziej odpowiadają, czarne EVO IX

 

moje kryteria dotyczace samochodów jak i kobiet są niezmienne, kobiety brunetki o ciemnobrązowych oczach a samochody niebieskie ze złotymi felgami i to się nie zmieni :mrgreen:

 

 

czasem człowiek się za blondi obejrzy ale tylko aby sie upewnic że brunetki są najfajniejsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem na prawym fotelu Shodana w jego bardzo szybkim Evo VIII GT340 i jestem w ciężkim szoku, niby "sie wie" co potrafi takie auto ale szybki łuk na wąskiej drodze pokonany z prędkością ok. 240-250 km/h oraz późniejsza ciasna serpentynka pokonana z latającym ogonem przy drzewach z prędkością ok. 100-120 km/h mnie rozwaliły :shock: :shock: :shock: oboje z żonką jesteśmy w ciężkim szoku jak to auto jechało i co potrafi Shodan :cool: :cool:

 

Potem ja siadłem za kierownicę: jeździ się niesamowicie, układ kierowniczy oraz zacieśnianie zakrętów przez to auto są cudowne, w zakręcie można dać pełny gaz a auto jedzie jak po sznurku a nie ryje przodem, biegi wchodzą szybciutko i "z klikiem" jak przeładowanie broni - reszty dopełnia krótki skok lewarka, reakcja na gaz w każdym momencie jest szybka i auto rwie do przodu jak rakieta, hamulce i fotele też super, wiadomo że wszystko w tym aucie jest i musi być OK, ale generalnie prowadzenie się i feeling auta po prostu rządzi :twisted::twisted::twisted: czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...