Skocz do zawartości

Witam!


Gość Yamscha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cale grono spokrewnione w jakikolwiek sposob z subaru.

 

Kilka slow o sobie:jestem bardzo zafascynowany ta marka a szczegolnie Subaru Impreza w kazdej wersji.Moja wiedza na temat Subaru jest jeszcze znikoma ale w miare uplywu czasu mam nadziehe ze to sie zmieni.Interesuje sie tuningiem w dobrym znaczeniu tego slowa bo niestety sa i tacy ktorzy zle sie kojarza z ta dziedzina.W zyciu codziennym poruszam sie Vw Polo 1.4 (seryjny silniczek)po tuningu stylistycznym.(nieukrywam ze jestem chyba zarazony i uzalezniony od tuningu :) )

Moje plany na przyslosc to oczywiscie zakup Subaru Imprezy 2002 lub 2003, sa to jednak plany "daleko" przyszlosciowe gdyz niestac mnie na to auto ale kto wie co bedzie za pare lat.JEst to moje marzenie posiadac takie wlasnie auto,ktore zapewne lekko poddal bym modernizacja.

Pozdrawiam wszytkich!!

P.S Zdaje sobie sprawe ze temat malo zwiazany z SUBARU ale uznalem ze wypada sie przywitac za male nieporozumienie przepraszam,jesli moderatorzy uznaja ze nalezy usunac temat to smialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownego Yamshusia i życzem dalszego niestresowania sie odchodzeniem od temata zadanego tytułem, pod warunkiem że bedzie ciekawie. Co do Volks Wagonu jakim aktualnie sie przemiszczasz jest mi marka mało znana, ale z racji że Niemiecka, to złowroga ( chociaż One ostatnio miłujo pokój ). Skoro jednak dosiengła Cie zaraza Subaru, to znaczy sie że tamte zarazki szybko zdechno a te świeże sie rozdymajo i opanujo Twój orgazm. Zycze Wesołych świąd.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cale grono spokrewnione w jakikolwiek sposob z subaru.

 

 

P.S Zdaje sobie sprawe ze temat malo zwiazany z SUBARU ale uznalem ze wypada sie przywitac za male nieporozumienie przepraszam,jesli moderatorzy uznaja ze nalezy usunac temat to smialo.

 

TY YAMAGUCHI, nie badź taki niepewny siebie, żeby sie od razu kazać wywalać moderatorom. One tu maja zero do powiedzenia i uwielbiają off topiki.

Nie będzie żaden moderny usuwał nam temata. Proszę se tę senstencje wytatuowac na lewym pośladku i niech dziewczyna ci codziennie odczytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać nowego ten kurde, no ... członka :oops:

Mam nadzieje, że będzie Ci z nami miło i że coś tu wniesiesz albo ... wyniesiesz :wink:

Yamscha :roll: :arrow: to od Yamaha'y czy masz skośne oczęta :?: :twisted:

 

Śmiech'us welcomus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Yamschamakasutra?? yyyy....Yamscha ufff... Nareszcie :wink: Sam tu jestem nowy wiedz nie wiem czy moge ale poniewaz ktos tu juz pisal o pewnosci siebie więdz sie odwarze i powitam Cie w imieniu nie obecnych i swoim... Mam nadzieję, że bedzie Ci z nami dobrze :twisted: się rozmawiało :D a co do postu to prawidłowo...Przynajmniej wiemy z kim mamy doczynienia... :shock:

 

 

 

Pozdr. Liz`us McMil`us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymondrzaj sie synu, tu jest jak w normalny katolikiej rodzinie, czyli też można po ryju oberwać i nie bedzie to żadna przemoc ino normalne wychowywanie kijem............i marchewko. Marchewki chwilowo wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcje odrobił (prawie), co więcej nawet na korepetycjach z polskiego był (musze się pochwalić) a co to kija?? Gdzie Ty ojcze znajdziesz taki kij żebym cos poczuł?! Przecie wiecie ze ma skura oraz tłuszczyk, który przy okazji w zimie działa jak naturalna pierzynka, zamortyzują uderzenie przeciętnego kija!! (Przeciętny = taki, jaki zdołasz udźwignąć :P ) :twisted::D 8)

 

 

 

non Strach`us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każden tu kurde albo coś bierze do siebie, abo dosłownie. Jakem napisał że w "katoliciej rodzinie" no to chyba wiadomo że nie w mojej. A z powodu moi słabujący pamięci, to prosze mnie przypomnieć kiedy to ostatnio sprałem mojo latorośl. Bo se nie moge jakoś przypomnieć. Cięgiem tyko ta jarzyna com wyżej wspomnial. A kija to ja używam zazwyczaj tyko do popychania tyk kulek na tem zielonem stole z dziurwani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja również chciałbym powitać Kolege z Krainy Podziemnej Pomarańczy :wink: na tym forum. Widzę, że się muszę zacząć bardziej za tymi "poznańskimi" Subaru rozglądać bo przyznam szczerze, że chyba miast cieszyć oko przechodniów i współtowarzyszy drogi to pewnie właściciele trzymają je w garażach i pucują, aż lakier schodzi :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...