Skocz do zawartości

Kącik audiofila


Luk77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie mam obecnie  co prawda bezprzewodowe ale z opcją przewodową Bose  QC45 i jestem mega zadowolony wcześniej miałem audio technika przewodowe ale one nie miały ANC i dlatego wybór padł na Bose z których jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, biore je pod uwage. Czy po wlaczeniu ANC ale bez sygnalu slychac jakis szum? Jak z wygoda ? Da sie je nosic kilka godzin? 

Zastanawiam sie tez nad Bowers & Wilkins PX7 S2, czy ktos je zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają  delikatny szum ( ale to może  być  też u mnie spowodowane nadcisnieniem przez co delikatnie mi dzwoni w uszach) , są  bardzo wygodne. Testowałem  podczas lotu do Shanghai i miałem je na sobie prawie 12 godzin  i zdały  egzamin z notą celującą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Henryk82 napisał(a):

Ja u siebie mam obecnie  co prawda bezprzewodowe ale z opcją przewodową Bose  QC45 i jestem mega zadowolony wcześniej miałem audio technika przewodowe ale one nie miały ANC i dlatego wybór padł na Bose z których jestem bardzo zadowolony.

A ANC działa w opcji przewodowej? Bo część słuchawek ma tak, tzn. graja przez kabel, tyle że ANC jest zarezerwowane tylko do połączenia bezprzewodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arq napisał(a):

A ANC działa w opcji przewodowej? Bo część słuchawek ma tak, tzn. graja przez kabel, tyle że ANC jest zarezerwowane tylko do połączenia bezprzewodowego.

Działa , testowane w samolocie i połączone z telefonem za pomocą kabla bo  bałem się ich używać bezprzewodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najlepsze ANC jakie miałem okazję testować to mam w służbowych słuchawkach Jabra. Nie ma żadnych szumów, wycina ładnie hałas i nie męczą. Ostatnio nawet dla testu założyłem je do koszenia trawy i byłem mocno zaskoczony jak dobrze wyciszają. I tylko ten pałąk od mikrofonu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2024 o 15:44, Legacy96 napisał(a):

Zastanawiam sie tez nad Bowers & Wilkins PX7 S2, czy ktos je zna?

Mam. Jeżeli ANC jest priorytetem to pewnie nie jest to najlepsza opcja.

Opcje konfiguracji w porównaniu do np. Sony to bida z nędzą - on, off i tryb kontaktu. 
IMG_3482.thumb.jpeg.a23c0b2d1b6fe6fdf3bd1727eea0390b.jpeg

 

Mam szare i przez pół roku wydzielały intensywny zapach jakiejś farby/plastiku. Nie był on bardzo nieprzyjemny, ale w przypadku uznanej firmy dla mnie minus.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, skwaro napisał(a):

Jak na razie najlepsze ANC jakie miałem okazję testować to mam w służbowych słuchawkach Jabra. Nie ma żadnych szumów, wycina ładnie hałas i nie męczą. Ostatnio nawet dla testu założyłem je do koszenia trawy i byłem mocno zaskoczony jak dobrze wyciszają. I tylko ten pałąk od mikrofonu... :)

Jabra, ale jaki model? Czy ANC dziala tez po kablu? Jakie szumy wlasne, slyszalne czy nie?

W Bose QC45 ANC na kablu nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Legacy96 napisał(a):

Jabra, ale jaki model? Czy ANC dziala tez po kablu? Jakie szumy wlasne, slyszalne czy nie?

Ja mam Evolve 75 MS Stereo. Po kablu nie testowałem, używam ich tylko jako bezprzewodowe, szumów własnych nie słychać. A miałem okazję też się przymierzyć do Evolve2 75, w nich już jest regulacja poziomu ANC i działają jeszcze lepiej. Swoje porównywałem z ANC w Sony, JBL i Sennheiser, moim zdaniem Jabra ma lepszy ANC niż wszystkie powyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Legacy96 napisał(a):

Dzieki, niestety Evolve 75 to sluchawki nauszne a nie wokoluszne, ale chetnie przymierze jesli beda dostepne w sklepie.

 

Wokółuszne są 85, ale ich nie testowałem.

 

Edit: właśnie sprawdziłem, ANC po kablu działa 

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...