Jump to content

Poszukiwane seryjne GT i STi chetne na pomiar na hamowni

marcin@klubsubaru.pl

Recommended Posts

Witam,

Poszukuje posiadacza seryjnego GT i seryjnego STi chetnych do zmierzenia parametrow auta na hamowni czterokolowej we Wroclawiu.

Pomiar bedzie darmowy (albo jak kto woli ufundowany przeze mnie ;))

Kto pierwszy ten lepszy.

Jeżeli uważasz, że mój samochód jest seryjny to proszę uprzejmie :)

--

m

Z ciekawości jaki jest koszt zhamowania auta we wrocku? Jak w końcu poskładam swoje do kupy to warto by było sprawdzić jak ono jest zestrojone i jakie rzeczywiście osiagi ma ten silnik. Rozumiem że wiesz kto mógłby to sprawdzić i zobaczyć czy wszystko OK?

Jezeli mowimy o czerwonym kombi z supersprintem to jest prawie seryjny :) i jesli nie zglosi sie calkiem seryjny, to sie zalapiesz :)

To uprzedź, bo muszę poprosić jednego zajadłego typa o podbicie ciśnienia turbo na stock ;) BTW seryjny wydech się gdzieś jeszcze tapla w garażu :)

--

m.

Przelozenie wydechu to kwestia godziny roboty, wiec jezeli jestes gotow to zrobic to masz rezerwacje :)

Namow Lukiego (jego jest seryjny?) na drugie auto i smigajcie razem - termin ustalimy w trybie roboczym ;)

Ojej, chętnie bym pojechał, ale jestem totalnie zawalony robotą.. Zdzwońmy się, to pogadamy.

Przelozenie wydechu to kwestia godziny roboty, wiec jezeli jestes gotow to zrobic to masz rezerwacje :)

Namow Lukiego (jego jest seryjny?) na drugie auto i smigajcie razem - termin ustalimy w trybie roboczym ;)

Nie ma problemu zmienić wydech. Termin dogadamy na privie.

--

m