Jump to content

MY12 - problem (?) ze środkowym pasem bezpieczeństwa.


evoo

Recommended Posts

Tak jak w temacie, mam problem z zapięciem środkowego pasa bezpieczeństwa siedzenia tylnego w nowym Foresterze. Robię wszystko tak jak jest napisane w instrukcji do momentu, w którym pas (zaczep) wkładam w zaczep łączenia. Nie mogę tego w ogóle zatrzasnąć. Mógłby ktoś wrzucić jakieś filmik/zdjęcia albo obszerniejszy opis niż to co jest w instrukcji? Pierwszy raz w samochodzie mam taki wynalazek i nie wiem, czy to ja robię coś źle, czy czegoś mi brakuje. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Tam powinny być dwa zaczepy. Tylko do jednego pasuje pas środkowy.

 

Powinieneś widzieć w kanapie 4 zaczepy. Dwa do normalnych pasów i 2 do pasa dla trzeciego pasażera. Jeżeli nie ma na zewnątrz dwóch zaczepów do pasa to prawdopodobnie trzeba je wydłubać z otworu w kanapie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak piszecie - są 4 zaczepy. Dwa "normalne" dla bocznych pasażerów i dwa dla środkowego (jeden "normalny" + jeden "dziwny" :wink: ). W dziwnym nie mogę tego zatrzasnąć, natomiast do normalnego wchodzi dobrze (na 99%, nie pamiętam teraz dokładnie) ale tak to nie może zostać... :( Będę walczyć dalej, bo w środę jadę na wakacje z kompletem pasażerów.

 

-- Wt sie 07, 2012 6:44 pm --

 

Załatwione, do zamknięcia. :wink:

Link to comment
Share on other sites

o ile pamiętam miałem ten sam problem; najpierw dobrze przypatrz się na zaczepy umocowane w podsufitce, w bagażniku. Tam widać jeden a są dwa, jak wyjmiesz drugi z gniazda w podsufitce, wszystko będzie jasne. Mam nadzieję że nie pokręciłem to było 6 lat temu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...