Skocz do zawartości

Przerywa na gazie


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Moze ktos z was tak miał ze jak auto postoi na mrozie przez noc, to rankiem dopóki sie silnik nie nagrzeje przerywa w zakresie 2000-3000 obrotów? Na benzynie wszystko ok, dodam ze wtryskiwacze klikają też jakoś głośniej. Co robic ? :/

 

Instalacja to BIGAS - sekwencyjna, jak dotąd nie było z nią problemów. Przebieg na gazie ok. 27000 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taki niwielki przebieg to napewno jest jeszcze gwarancja na instalacje i trzeba ją tylko wyegzekwować. jeśli nie to wyglada na to że za bogata mieszanka jest, zresztą powodów może być duuużo. Robiąc wiosenny przegląd połączony z myciem wymieniłbym swiece na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma to jak konstruktywna wypowiedź :evil:

 

Ale jakże treściwa! :wink:

Bo skoro na takie tematy jest osobny wątek.....

 

Kim jesteś waćpan, że mnie tu pouczasz? Topic z gazem znam bardzo dobrze, prawi raczej o tym że nieśmiały do instalacji człowiek ma dylemat bardzo prosty.

 

To jest forum techniczne i nie widzę przeciwskazań aby moj post był tutaj nie na miejscu.

 

Weź więc waćpanie więcej luzu ... i nie ciśnieniuj mnie i siebie. OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzu ci u mnie pod dostatkiem, a i ciśnieniować nikogo, z sobą na czele, nie próbuję. :wink:

Ale jeżeli parę linijek wyżej jest (i to podklejony) specjalny wątek gazowy, to zakładanie nowego jest trochę bez sensu.

I tej wersji będę się trzymał! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stawiam na bioetanol... Przyjemne i pożyteczne. :mrgreen:

 

edit: sorki, wiem, że to forum techniczne... ale ponieważ i tak w tym wątku zrobiło się niezwykle mało merytorycznie i technicznie, to sobie zrobiłem dyspensę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...