Skocz do zawartości

Kolejny ślub forumowy :) Potrzeba DUŻO SUBARAKÓW!!!!!! :)


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

1. ESP - Bordowy OBK'10 WU76xxx

2. Zento - Bordowy forek (poza OBK i forkiem reszta była imprezami + Zamer Clio )

3. DNL- Łysy w Garniturze, Range Rover na blachach KR...tak, wiem i tak mnie nikt nie widział

3. Kenross - Biała Impreza GT MY 99/00, czapka z daszkiem w zielonej bluzie Subaru, blachy WE... (Białe tylko dwie były moja i Grizusa)

4. Nala i Sfaragdas vel Marek Impreza coupe

5. Kapic - szofer Pary Młodej

6. Tranquilizer - BlueWRX (Bugeye) z lepką 4T*r*o na skrzydle, blachy WN.

7. KALI - czarny hawk, niebieska felga, koszulka Oj tam Oj tam

8. anakinsky - nie byłem, ale Małżonka wraz z Potomkiem mnie godnie zastąpiła - jeszcze raz gratulacje dla Młodej Pary 8)

9. Simon - niebieski oklejony w plejady GT-ek, brat Panny Młodej, Szwagier Pana Młodego. 8)

10. Kameleon - czerwone kombi na chwile przed kościołem i jako pierwsze na weselu coby świat dla Mlodej Pary wyglądał bardziej kolorowo ;)

11. allin - jedyne zielone GT, blachy WE. Wracaliśmy potem razem do Warszawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stiff, mniej więcej :mrgreen:

A tu trochę fotek z mojego telefonu (który szczęśliwie nigdzie nie poleciał) :mrgreen:

Mój poleciał za twoją furą :) ale za to szczęśliwie wylądował :) Troszkę się zdziwiłem gdzie :) W każdym razie po odfrunięciu telefonu zatrzymałem się na poboczu i pobiegłem go szukać na jezdni zanim cały orszak go rozjedzie... przeszedłem dwa razy dość spory kawałek jezdni (w sumie 4 bo zawsze wracałem :P ) i telefonu nie znalazłem :( Pomyślałem że ktoś z przechodniów go może zawinął albo wpadł nie fortunnie do studzienki ściekowej. Idę zmartwiony do samochodu... A tu telefon leży na tylnej klapie pod spoilerem :mrgreen:

Zatrzymał się tam tylko dzięki gumowemu kondonowi :)

Jaki morał ???

 

 

 

 

 

 

Guma zawsze dobrze zabezpiecza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ESP - Bordowy OBK'10 WU76xxx

2. Zento - Bordowy forek (poza OBK i forkiem reszta była imprezami + Zamer Clio )

3. DNL- Łysy w Garniturze, Range Rover na blachach KR...tak, wiem i tak mnie nikt nie widział

3. Kenross - Biała Impreza GT MY 99/00, czapka z daszkiem w zielonej bluzie Subaru, blachy WE... (Białe tylko dwie były moja i Grizusa)

4. Nala i Sfaragdas vel Marek Impreza coupe

5. Kapic - szofer Pary Młodej

6. Tranquilizer - BlueWRX (Bugeye) z lepką 4T*r*o na skrzydle, blachy WN.

7. KALI - czarny hawk, niebieska felga, koszulka Oj tam Oj tam

8. anakinsky - nie byłem, ale Małżonka wraz z Potomkiem mnie godnie zastąpiła - jeszcze raz gratulacje dla Młodej Pary

9. Simon - niebieski oklejony w plejady GT-ek, brat Panny Młodej, Szwagier Pana Młodego.

10. Kameleon - czerwone kombi na chwile przed kościołem i jako pierwsze na weselu coby świat dla Mlodej Pary wyglądał bardziej kolorowo

11. allin - jedyne zielone GT, blachy WE. Wracaliśmy potem razem do Warszawy

 

12. Offtza i Leniwiec - czerwone GT z podpisu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I ten zestaw najbardziej mi się podoba ... prawie wszędzie jestem w kadrze :wink: :mrgreen:

 

Wiedziałeś kogo się trzymać :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, czy mogę wrzucić sobie tą fotkę w tło na fb?

Okrutnie mi się podoba :D

 

[ https://lh6.googleusercontent.com/-bGnNAGDxMOc/UCqI78S04_I/AAAAAAAABxw/j_P1CopsOZc/s640/202019_440352346016328_294465476_o.jpg ]

 

Ni pewnie :)) Wrzucaj :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ESP - Bordowy OBK'10 WU76xxx

2. Zento - Bordowy forek (poza OBK i forkiem reszta była imprezami + Zamer Clio )

3. DNL- Łysy w Garniturze, Range Rover na blachach KR...tak, wiem i tak mnie nikt nie widział

3. Kenross - Biała Impreza GT MY 99/00, czapka z daszkiem w zielonej bluzie Subaru, blachy WE... (Białe tylko dwie były moja i Grizusa)

4. Nala i Sfaragdas vel Marek Impreza coupe

5. Kapic - szofer Pary Młodej

6. Tranquilizer - BlueWRX (Bugeye) z lepką 4T*r*o na skrzydle, blachy WN.

7. KALI - czarny hawk, niebieska felga, koszulka Oj tam Oj tam

8. anakinsky - nie byłem, ale Małżonka wraz z Potomkiem mnie godnie zastąpiła - jeszcze raz gratulacje dla Młodej Pary 8)

9. Simon - niebieski oklejony w plejady GT-ek, brat Panny Młodej, Szwagier Pana Młodego. 8)

10. Kameleon - czerwone kombi na chwile przed kościołem i jako pierwsze na weselu coby świat dla Mlodej Pary wyglądał bardziej kolorowo ;)

11. allin - jedyne zielone GT, blachy WE. Wracaliśmy potem razem do Warszawy :mrgreen:

12. Offtza i Leniwiec - czerwone GT z podpisu

13. bartekfi z żonką - czarny blob WRX, blachy WA

 

 

 

ale Małżonka wraz z Potomkiem mnie godnie zastąpiła

 

8) Potomkowi się chyba podobało, wyglądał na przejętego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam że "zawartość chwilowo nie dostępna" :( Da rade coś naprawić ??? :P

 

Jak musi działać ;) Może dlatego, że za dużo osób siedziało w albumie ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.440351136016449.117510.100001246988383&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam że "zawartość chwilowo nie dostępna" :( Da rade coś naprawić ??? :P

 

Jak musi działać ;) Może dlatego, że za dużo osób siedziało w albumie ;)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.440351136016449.117510.100001246988383&type=1

 

albo nie wszyscy są na fb :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...